Wpis z mikrobloga

Do ku@#€ nędzy, jakiego procenta społeczeństwa dotyczy to zagadnienie ?


@FreeFromMuslim: potencjalnie ok. 98% roczników w wieku rozrodczym. Biorąc pod uwagę ich rodziny - ponad 99% całego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@FreeFromMuslim: sukces lewackich mediów, które zrobiły wodę z mózgu i wbiły Julkom do głowy, że bez tej aborcji nie mogą żyć jak bez powietrza. Julki idąc za modą napompowały temat, a tak naprawdę społecznie to ma marginalne znaczenie.
  • Odpowiedz
@FreeFromMuslim: @LezliNilsen ta, temat zastępczy dopóki na was nie trafi. A później Ola Boga koniec świata. Dopóki dla pary ciążą może się kojarzyć z wyrokiem i dopóki pseudo katolicy będą traktować Polki jak inkubatory dopóty to będzie ważny temat.
  • Odpowiedz
Do ku@#€ nędzy, jakiego procenta społeczeństwa dotyczy to zagadnienie ?


@FreeFromMuslim: do dużego, do każdego co nie jest prawiczkiem i nie pisze takie wysrywy. Klasycznie spacja przed znakiem interpunkcyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@d4wid jaki procent społeczeństwa dotyka ten problem ? Konkretne liczby. Tylko nie pisz hipotetycznie że każdego kto uprawia seks. Konkretnie jaki % kobiet to dotknęło że potrzebowały/dokonały aborcji.
  • Odpowiedz
@d4wid jaki procent społeczeństwa dotyka ten problem ? Konkretne liczby. Tylko nie pisz hipotetycznie że każdego kto uprawia seks. Konkretnie jaki % kobiet to dotknęło że potrzebowały/dokonały aborcji.

Odpowiedz


@FreeFromMuslim: #!$%@? mnie to cyniczne pytanie, ponieważ wystarczy popatrzeć na Strajk Kobiet i jakie wtedy zadymy były.
Tu nie chodzi o to, że ile % zrobiły aborcję czy potrzebowały, tylko chodzio o to, żeby MOGŁY I MIAŁY WYBÓR.
A to że w
  • Odpowiedz
Aborcją, aborcja, aborcja.

Do ku@#€ nędzy, jakiego procenta społeczeństwa dotyczy to zagadnienie ?


@FreeFromMuslim Wszystkich tych co się ruchają

Pamiętaj o tym, że to od tych ruchających się zależy czy w przyszłości będziesz miał ograniczony wybór do zdychania z powodu głodowej emerytury czy multikulti w kraju.

Bo nie wiem czy wiesz, ale strach przed śmiercią czy też wychowywaniem niepełnosprawnego dziecka ma wpływ na ilość dzieci rodzących się w tym kraju.
  • Odpowiedz
@FreeFromMuslim:

Normalni ludzie jak nie chcą dziecka to się zabezpieczają


Żadne zabezpieczenie nie jest pewne w 100%

@FreeFromMuslim

Do ku@#€ nędzy, jakiego procenta społeczeństwa dotyczy to zagadnienie?


Dotyczy to praktycznie wszystkich, wiele kobiet przez to, że nie może dokonać aborcji boi się zachodzić w ciążę, bo boi się, że urodzi uposledzone dziecko, a tego płodu w Polsce legalnie nie usuną.
To nie jest żaden temat zastępczy, bo to był jeden z
  • Odpowiedz
jakiego procenta społeczeństwa dotyczy to zagadnienie ?


@FreeFromMuslim: no tak zasadniczo to kazdego w wieku rozrodczym, oprócz oczywiście wypopków co nie ruchają, no i katolików bo to ich nie dotyczy, choć mają dużo do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@FreeFromMuslim czemu dziwnym trafem temat bagatelizują jedynie przeciwnicy aborcji, nigdy nie słyszałem tezy pod tytułem, "jestem za, ale temat jest nieistotny"

gdyby tylko cokolwiek było w stanie wyjaśnić ten "fenomen" xd
  • Odpowiedz
Normalni ludzie jak nie chcą dziecka to się zabezpieczają.


@FreeFromMuslim: Niektórzy chcą dziecko, ale nie chcą rodzić nieuleczalnie chorych które będą cierpieć do końca życia, które to czasami skończy się tuż po porodzie. Jednocześnie nie chcą też niszczyć zdrowia swojej żony/partnerki, która bedzie taką ciążę musiała donosić przez 9 miesięcy, powodując czasami nieodwracalne zmiany w swoim organiźmie.

Ten temat dotyczy każdej pary która stara się o dziecko lub będzie starać, więc
  • Odpowiedz