Wpis z mikrobloga

psychoterapię zalecają często dodatkowo do leków, w każdym razie ci świadomi ograniczeń farmakoterapii.

'na stres(no zaburzenia lękowe bardziej, al jeden #!$%@?)' na pierwszej wizycie dostałem SSRI
na kolejnej alprazolam jak się żaliłem, ze nadal boję się zadzwonić telefonem a muszę na studia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak jak narzekałem, zę leki działają nie tka jak powinny to zmieniał na różne, z całkiem innych typów niż ssri. ale
  • Odpowiedz
@paleontolog955 nieironicznie; techniki uspokajania poprzez kontrolę oddechu, medytacje, odciąganie uwagi od lęków za pomocą zmysłów i inne takie niefarmakologiczne. Na ile jest to skuteczne to nie mi oceniać, ale masz odpowiedź inną niż SSRI
  • Odpowiedz
@paleontolog955: Jeżeli źródłem problemu, jest stres w pracy to poradzi zmianę pracy na spokojniejszą.

Zresztą po co do psychiatry skoro nie masz poważnych zaburzeń? Bo to co piszesz, to pewnie 50% populacji odczuwa.
  • Odpowiedz
@cyk21: Szkoda tylko że ten stres rozwija się od szkoły podstawowej w której nic z tym nie zrobiono bo pedagog nic nie stwierdziła. Moja nerwowość, wybuchy, częste fazy rozweselenia a potem smutku i przygnębienia zaczęły objawiać się od jakiegoś roku.
  • Odpowiedz