Wpis z mikrobloga

Szczerze to jestem trochę rozczarowany że na końcu pokazali Vegas. Wiem że nie zgadza się to z lore gry i linią czasową ale więcej sensu IMO miało by gdyby tatuś zmierzał na platformę wiertniczą z F2. Bardziej by mi pasował klimat tajnego rządu, enclavy, potężnych ludzi pociągających za sznurki z ukrycia.
Bo teraz czego można się spodziewać po drugim sezonie? Oczywiście będzie Mr. House, pewnie Yes man jako jakaś postać drugoplanowa, Legion Cezara bo kostiumy są tańsze niż CGI. Bitwa o zaporę?
#fallout
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@szatan24: @Lisek_Chrystusek powiedzmy sobie szczerze o ile serial dobrze oddaje uniwersum nie trzyma się ściśle "faktów" chyba z żadnej gry. Co jest doskonałym posunięciem ze względu na otwarty charakter tych gier. Więc jestem pewien że z New Vegas wezmą tylko podstawowe frakcje i zarys świata, a resztę napiszą od zera.
  • Odpowiedz
@realizta: Wg twórców serial jak najbardziej trzyma się wydarzeń z gier. Nawet zaprzeczyli gdzieś na twitterze, że RNK zostało znukowane w 2277 (co niby było pokazane na planszy w serialu). Trzeba też pamiętać, że wydarzenia dzieją się po wszystkich grach, czyli mają praktycznie wolną rękę w tworzeniu historii.
  • Odpowiedz