Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
no ogolone jajca i perineum i odbyt i dupa i uda i nadkiełbasie i ogólnie okolice to same zalety
a już zwłaszcza jeśli ma się zarośnięte jak małpa
te poniżej ud już aż tak nie przeszkadzają i można z nimi żyć

@G06DbT:
  • Odpowiedz
  • 0
no całą sylwetkę miałem kiedyś zgrabna i śliczną i nawet trafiło się kilka śluziar na pw kilka lat temu po jednym #pokazforme xd
tylko co mi z tego skoro mam autyzm i nie umiem rozmawiać wgl
a nawet jak z jakąś umiem i pisze się zajebiście to w pierwszej minucie irl i tak się totalnie zniechęci przez mój totalnie #!$%@? wysoki nosowy głos i/lub #!$%@?ą krzywą kartoflaną mordę i/lub #!$%@?ą #!$%@?ą autystyczną
  • Odpowiedz
@Chodtok: Chłopie to literalnie jak u mnie xddd Nawet nie wiesz jak bardzo rozumiem Twoje wpisy.
Tak słowo w słowo.
- #!$%@? głos ✅
- mimika, gestykulacja, mowa ciała ✅ Typowe dla autyzmu i to... wyraźnie widać (,)
Zwłaszcza to ostatnie. Emocji też nie umiem nią wyrażać mimo że odczuwam mocno. Ludzie widzą że 'coś nie tak'. :c
  • Odpowiedz
@Chodtok: No dokładnie, to miałem pisać. W każdej sytuacji życiowej autyści mają przeyebane, w Szwajcarii autyzm to jest częsta przyczyna świadomej eutanazji - i to mówimy o cywilizowanych zachodnich krajach. W USA ledwie 15% autystów po studiach ma pracę.
A co dopiero w polsce. ((,)
Płakać sie chce. Wszędzie się czuje jak śmieć, podczłowiek i tak jestem traktowany - jak upośledzony i z niechęcią.
  • Odpowiedz