Wpis z mikrobloga

Trzymajcie się tam przy piątku wszyscy z myślami S. Często warto po prostu przeczekać te najgorsze myśli i położyć się spać, niż podejmować jakiekolwiek działania od których nie będzie odwrotu. A jeśli mam być szczery pociąg to jest jedno z gorszych rozwiązań. Dla wszystkich.

(PS - sam tego mema zrobiłem a nie umiem go znaleźć w oryginale, gdzie był jeszcze jeden slajd( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) )
#przegryw #depresja #przegrywpo30tce
rozdartapyta - Trzymajcie się tam przy piątku wszyscy z myślami S. Często warto po pr...

źródło: 106131454_681046576079162_1775203744763384246_n

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 4
@majkel_scofield: z perspektywy samobójcy? Jeśli nie wiesz gdzie się ustawić i jak to zrobić to skończysz mielony pod podwoziem taboru. Jeśli masz zostać uderzony a pociąg zacznie hamować dużo wcześniej niż się spodziewałeś bo maszynista Cię zauważył, to będziesz dogorywać koło toru aż przyjadą jakiekolwiek służby.

Z perspektywy pasażerów trauma i opóźnienia, z perspektywy maszynisty trauma. Z perspektywy innych pracowników kolei dołożenie więcej roboty.
  • Odpowiedz
  • 3
@zielonykszak: jeśli chodzi o skuteczność to pewnie jest w czołówce, ale nigdy nie wiesz czy nie będziesz świadomie mielony pod kołami, nabity na hak lokomotywy, czy dogorywał w rowie koło nasypu nim ktokolwiek cię znajdzie. Rzucenie się pod pociąg to prawie jak rzucenie się pod tira, a tego drugiego to jakoś nikt nie uprawia.
  • Odpowiedz
@rozdartapyta: był jakiś mirasek co livestreamował wskoczenie pod pociąg wieczorem. Słychać tylko lekki huk i nagła śmierć. Chwilę później przyjeżdżają służby i zaczynają sprzątanie, dzień jak co dzień, zero traumy czy wzruszenia.

Takie przypadki są częstsze niż nam się wydaje, tylko nikt o tym nie mówi.

Grabarz na cmentarzu opowiadał jak wielu chuopów, głównie młodych, którzy według niego, byli nielrzystosowani do życia i nie chcieli być bezdomnymi.
  • Odpowiedz
@rozdartapyta: Zawsze mnie rozwala argument żeby nie rzucać się pod pociąg bo maszynista i pasażerowie będą mieli traumę XD. Ktoś kto był traktowany jak śmieć przez całe życie, aż zdecydował się #!$%@?ć pod pociąg żeby to skończyć będzie miał totalnie w dupie traumę pasażerów. Być może akurat w pociągu jechał szkolny prześladowca to przynajmniej w taki sposób może uprzykrzyć mu życie xDD
  • Odpowiedz