Wpis z mikrobloga

Jak już rząd chce wprowadzić, że nie będzie wymaganych parkingów podziemnych to ja proponuje też zmniejszyć wymaganą wysokość mieszkania z 2.5 metra do 2 metrów. Mało kto ma więcej niż 2 metry wysokości, a od razu się wciśnie ile dodatkowych pięter za tą samą ilość materiałów.

#nieruchomosci
  • 66
  • Odpowiedz
@Zeronader: ja bym proponował żeby zrobić wspólny kibel i łazienkę dla wszystkich na parterze. Po kij ciągnąć te wszystkie rury. Dać aby kibel,prysznic i zlew przypadał na 4 mieszkania
  • Odpowiedz
@systemluster: mniej przestrzeni do ogrzania, ja już od dawna postuluje żeby każdy sobie kupił trumiienke i tam zamieszkał bo jak sie nie obudzi to jest odrazu na swoim miejscu.
  • Odpowiedz
@Zeronader: tak czepiajac się szczegółów, to nie wyjdzie więcej pięter za tyle samo materiału, bo dajmy na to wyszłyby 2 piętra więcej, to musiałbyś 2 podłogi więcej zrobić, jedynie wysokość budynku byłaby ta sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dokładnie. Do tego zrobić schody coś na wzór tych przeciwpożarowych, przecież klatki schodowe też dużo miejsca zabierajw


@macieyy: po co się bawić w klatki schodowe. Jebnąć drabinę i fajrant
  • Odpowiedz
@Zeronader: I to wszystko jeszcze z korzyścią dla budżetu Państwa bo będzie można żarówki wymienić nie wchodząc na drabinę więc nikt nie spadnie, nie połamie się więc w NFZ zostanie więcej pieniędzy. Takich pomysłów nam potrzeba!
  • Odpowiedz
@Zeronader: @macieyy Ja mam lepszy pomysł - mieszkania podziemne. Wyobraźcie sobie jaki to ma potencjał. Na dowolnej działce można zbudować drugie tyle mieszkań co nad ziemią.

Pomysł może drogi, ale jak niedługo klatki 25 metrów będą sprzedawane po milionie to stać ich na takie inwestycje, Ukrainiec bez umowy wykopie.
  • Odpowiedz