Wpis z mikrobloga

Macie też tak, że strasznie nie chce wam się sprzedawać starych rzeczy? Mam np. jakieś graty, które mi zalegają typu stara karta graficzna, której niby trochę szkoda tak trzymać, bo te 1k by wpadło. Ale jednocześnie nie chce mi się potem bawić w jakieś dyskusje na czacie czy przejmować się czy ktos mnie nie oszuka po odebraniu wysyłki itd.

#olx #przemyslenia
  • 9
@Murasame: Podobno są jakieś grupy na facebooku, albo coś podobnego, gdzie informuje się o tym, że stare meble, albo telewizory zostawia się przy śmietniku, a jak ktoś jest chętny, to niech je zabiera?
Ale jednocześnie nie chce mi się potem bawić w jakieś dyskusje na czacie czy przejmować się czy ktos mnie nie oszuka po odebraniu wysyłki itd.


@Murasame: prawo stoi po stronie sprzedajacego, miałem sytuacje konfliktowe to olx olewał kupującego ale zastrzegam nigdy nikogo nie oszukiwałem tylko kupujący okazywał się debilem.
@Murasame: to samo u mnie. Mam trochę gratów, których chętnie bym się pozbył typu nowy pad od ps4 w pudełku, ale za te parę złotych nie chce mi się użerać z Januszami i Sebkami z olx, którzy będę prosić o zdjęcia paragonów zakupu w 2018 albo pytać dlaczego taka cena a nie inna. Mam dość po tym jak wystawiałem Xbox one i jakieś typy pisali, żebym im wysłał nagranie jak wkładam
No nie wiem, ja tam podsumowalem kiedys ile na OLX sprzedalem takich "gratow" z kartonow i wiesz... kiedys sie dalo za to calkiem ok auto kupic (kiedys) uzywane. CVS i excel i zliczylem wszystko z OLX w tytule. Az mnie scielo, grosz do grosza i bedzie kokosza.