Wpis z mikrobloga

@FrostlyMostly: jak wyjdzie patch to save'y się wywalą, a wszystkie mody będą aktualizować na patch.
Lepiej zacząć od vanilly i włączać wraz z aktualizacjami. Bo wyłączać modów nie polecam (bo save się może zepsuć), a blokada na starym patchu to też nie jest najrozsądniejsze
  • Odpowiedz
graj ori


@carryON_: zacznij w niemodowanego. w czasie gry jak cos bedzie przeszkadzać to można dograć moda. ja mam np. tak że w czasie gierki zainstalowałem sobie niekończący się ekwiupunek bo już drazniło mnie że szybko się zapychał a lubiłem zbierać wszystko co wpadnie po drodze. ale jak grasz pierwszy raz to najlepiej zagrać w vanille.

ed. ew. zainstaluj jakies unoficcial patcha, co #!$%@? jakieś rzeczy co bethesda nie chciała naprawiać,
  • Odpowiedz
@turbine: mógłbyś za podać link do tego moda z niekończącym się ekwipunkiem? mam jakieś mod z dwugłową krową co za mną łazi z tobołami i przeszkadza przy drzwiach jak chce wyjść. strasznie jest irytująca
  • Odpowiedz
@#!$%@?: kurde, dawno nie gralem, generalnie to nie ze mod z niekonczonczym sie ekwipunkiem tylko ze wszystkie itemy maja zerowa wage. :P do modom to mialem taki programik vortex, albo jak odpalisz gierke to tam w menu gdzies jest jakis creation club czy cos takiego.
  • Odpowiedz