Wpis z mikrobloga

  • 1
@Agilled jak planujesz kupić w Krośnie- bo taki tag dałeś to koniecznie idź na targowicę, szukaj butiku Revolutnion (strona od Galerii Krosno zaraz obok parkingu bezpłatnego). Sam chodziłem szukałem po galeriach a znalazłem dopiero tam, w dodatku w cenie przez pół a jakościowo wygląda tak samo jak galeriowe. No i największy plus to że mają krawcową i od razu ( u mnie za dwie godziny) wszystko skrojone na miarę. Także wybierasz w
  • Odpowiedz
@Agilled: Nie wiem jaki masz budżet, ale jeśli chcesz z wieszaka (RTW), to dobrym wyborem będzie Suit Supply (w Polsce tylko na zamówienie, ale darmowa dostawa i zwroty). Później pozostają ewentualnie poprawki krawieckie. Jeśli chcesz mieć dobry garnitur, to polecam poszetka.com, ubrania zarówno na zamówienie, ale możesz też odwiedzić sklep w Katowicach na Morcinka. Jeśli jednak jesteś skazany kupować tutaj i nie chcesz szyć na miarę, to wydaje mi się, że
  • Odpowiedz
  • 1
@joolekk: a no moje pytanie też się wiąże z tym - ile trzeba wydać na dobry garniak ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem w okolicach 2k, ale nie znam się na tym komlpetnie
  • Odpowiedz
@Agilled: To zależy czy jest dwu- czy trzyczęściowy (z kamizelką) oraz od tkaniny. Jednak można założyć, że garnitur 2500-3000, dwie koszule 500-800, poszetka 150, krawat 150-300, szelki/pasek 200, buty 500-1500, skarpety 100
  • Odpowiedz
@Agilled: Kupowałem kilka miesięcy temu garnitur (wszystko kupione w galerii Rzeszów na miejscu w czasie 45 minut:
Garnitur (marynarka + spodnie) z Vistuli 100% wełna. Cena standardowa 1700zł - jakaś promka i wyszło 1200zł.
Koszula z wólczanki 100% bawełna = 60zł (promka kup 2 koszule w cenie 1).
Poszetka wraz z muchą w zestawie 100% mikrofibra z giacomo conti 60zł.
Buty lasocki z CCC 199zł.
Krawcowa 50zł za dopasowanie garnituru.
Nawet
  • Odpowiedz
@Agilled: miałem podobny dylemat bo zacząłem się oglądać za garniturami na swoje wesele (mam za 4 miesiące). I powiem jedno każdy ma swoje plusy i minusy. Garnitur z wełny oddycha, ale jest zazwyczaj grubszy i bardziej się gniecie + ograniczenie kolorowe - większość garniturów z wełny jak przeszedłem chyba z 10 marek sklepów to głównie czarny i trochę granatu, ale takiego ciemnego. Jak weźmiesz z domieszką poliestru (w dzisiejszych czasach jest
  • Odpowiedz