Wpis z mikrobloga

Tak czytam komentarze na tagu,i łapię się za głowę.

Ten mecz to jeden wielki spisek.
Sędzia z Warszawy wybrany do prowadzenia meczu,lidera ekstraklasy,gdzie za plecami jest Legia Warszawa.

Czerwonej kartki być nie powinno - kij że zawodnik Cracovii wychodził sam na sam z bramkarzrm Jagielloni,zostając skoszony przez ostatniego obrońcę Jagielloni.

Przy drugiej bramce dla Cracovii powinien być spalony,bo Var wziął pod uwagę tylko stopę obrońcy Jagiellonii, olewając że to zawodik z Krakowa miał wysuniętu bark ( ͡º ͜ʖ͡º)

Koniec,końców nawet karnego nie potraficie wykorzystać,by doprowadzić do wyrównania.

#mecz #ekstraklasa #pilkanozna #cracovia #jagiellonia
  • 7
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: to Legia jeszcze rywalizuje o mistrzostwo? Widziałes może jak ona gra? Tam to by sędzia własnoręcznie musiałby bramki pilnować przy takich paralitykach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sinusik @2aVV
Minguez wiedząc że biegowo przegra rywalizację,to blokuje ręką zawodnika Cracovii,uniemożliwiając mu wyjście na czystą pozycję - sam na sam z bramkrzem.

W żadnym wypadku nie jestem uprzedzony do Jagielloni.Jak już,jako kibic Pogoni Szczecin,to Cracovia jest tym klubem, za którym nie przepadam.

Tak samo nie lubię Legii Warszawa(nawet jak była zgoda między klubami),nigdy za tym klubem nie przepadałem.

Nie jestem jak większość kibiców że "punkt widzenia,zależy od punktu widzenia.

Nawet jeśli
  • Odpowiedz