Wpis z mikrobloga

Jestem po spotkaniu z różowa z Tindera, różowa 5/10 na zdj wygląda lepiej ona 23 lvl okulary (to moje drugie spotkanie z Tindera) ogólnie laska Ulana uda większe od moich ale mi to nie przeszkadza.
Było chyba średnio laska mało co mówiła patrzyła gdzieś na boki jakby była nieobecna myślami, myślała o czymś innym odpowiadała pół słówkami ja ciągłem ją za język chyba w depresji była bo mówiła że nic się jej nie chce pracować że nie planuje nic bo nie wie czy dożyje więc idealnie by się tu na tagu #przegryw odnalazła.
Zaintresowan zero mówi że, pracuje to mało czasu na to to prawda mówi że kosi trawnik sprząta w domu itp pracowita jest nie powiem ze nie, ale mówi dużo że nie chce się jej się nic, Tindera ma od 19 roku życia i nikogo nie znalazła. Ciszy niezręcznej nie było, ale było ciężko znaleźć wspólny język. Ogólnie z ojcem się nie dogadywała mieszka z matką. Czułem się jakbym przebijał sie przez ścianę zero pozytywnej energii uśmiechu, ja tam żartowałem jakiś dowcip itp.
Ogólnie #!$%@? z tego będzie pewnie, mówiłem żeby napisała jak dojedzie na chatę.
Jutro jestem umówiony z kolejna laska. Chłop nawet mógłby być z taką laska ale to istny beton ciężko się przebić do tej laski jakbym był Chadem to rozmowa była by inna.
#blackpill #przegryw #tinder
  • 25