Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Obecna sytuacja na rynku matrymonialnym jest jeszcze gorsza niż rynku nieruchomości, po prostu over dla kogoś kto jest mniej niż 5/10. Od urodzenia jestem na wózku (rozszczep kręgosłupa here), obecnie level 27, z mordy przeciętne 5/10. Dotychczas nie trzymałem nawet za rękę. Żadna laska nie chce chłopa na wózku... ktoś może powiedzieć aby zarywał do tych które są i mógby mieć tu rację. Ale nawet takie laski mają zdrowych facetów.

Ostatnio byłem na turnusie rehabilitacyjnym i się załamałem po nim. Laski do bólu przeciętne, na wózku, często "powyginane" nierzadko bardziej grube niż chude. Na dodatek niekontrolujące potrzeb swoich - w pampersie (w rozszczepie kręgosłupa 80% z nas w nim jest bo nie da się często inaczej) potrafią być w związku lub małżeństwie z normalnymi gościami, fakt nie każdy z nich ma 180 czy zarabia 5 cyfr ale nadal to i tak wielki sukces być z kimś kto jest w pełni sprawny. Absolutna większość z nich jest lub miała przynajmniej jakieś doświadczenie bycia z kimś.

Natomiast to co łączyło mnie i innnych facetów to samotność, tylko jeden z nas (kilkanaście osób) był aktualnie w związku ( i był to gość po wypadku całkiem przystojny) większość z nas nie była nawet nigdy w żadnej relacji. JAK MA BYĆ DOBRZE NA TYM RYNKU JAK NAWET LASKA NA WÓZKU MA BEZ PROBLEMU FACETA ? Mówi się że dwa wózki w domu to o jeden za dużo i faktycznie jest w tym sporo prawdy, sprawna druga połówka zawsze może w czymś pomóc czego sami nie zrobimy, laska dopóki nie będzie zmuszona to nie rozważa nawet wyboru chłopa co jest też niepełnosprawny. Jestem na dnie i redpill nie ma nic mi do zaoferowania, co ja mogę poprawić ? ubrania czy siłka nie sprawą że zacznę chodzić. RYNEK JEST ZEPSUTY BARDZIEJ NIŻ MY

#przegryw
#blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
  • 10
@mirko_anonim: jakieś pille to mogą być dla kogoś kto ma potencjał i go nie wykorzystuje. Niestety są osoby (głównie faceci), którzy z jakiś powodów mają bardzo bardzo małe szanse, żeby nie powiedzieć zerowe. I niestety wady genetyczne jak Twoja niemalże na pewno wykluczają Cię ze świata związkow. Kobieta w takiej sytuacji ma większą szansę znaleźć desperata.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No niestety nikt nie chce partnera na wózku w pielusze, te dziewczyny mają facetów, bo znalazły desperatów, którzy nie potrafią znaleźć nikogo lepszego, tyle. Ty jakbyś był zdrowy to też byś na taką nie popatrzył chyba że naprawdę nie miałbyś innego wyjścia. Współczuję sytuacji.
  • Odpowiedz
Zakładając, że nie jesteś trollem,
co ci daje motywację do życia?
Lubisz gierki / filmy / książki? Masz pieska / kotka / fajną rodzinę?
A może poszedłeś w whitepill?

Normalnie, osobie niepełnosprawnej nigdy bym w 4 oczy o to nie zapytał, ale skoro to internet to powiedz, co ci daje motywację?

@mirko_anonim:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tobie jest prościej. Jesteś na wózku, wiesz że słabo wyglądasz więc nawet nie masz co się łudzić..
jakbyś był zdrowy wyglądał lepiej i wtedy miał taki sam problem jak teraz czułbyś się znacznie gorzej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mordo współczuję. Ja bym nie copowal imo jak jesteś niepełnosprawny to szanse na udany związek są bliskie zeru. Sam mimo że jestem przegrywem nie chciałbym być z dziewczyną na wózku. Moje życie już jest dość skomplikowane i trudne a taki związek by mnie tylko dobił już do końca.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Już pisał o tym Lew-Starowicz, że w całej swojej karierze zawodowej nie spotkał kobiety, która byłaby sama nawet ze względu na swoją ułomność, natomiast pełno spotkał takich facetów.
  • Odpowiedz