Wpis z mikrobloga

mirki, mam pytanie, zwracałem ostatnio uszkodzonego pixela 8 do amazon.it, zapytali czy chce też zwrócić słuchawki, które dawali przy zakupie, to się zgodziłem (na fakturze kosztowały 200 euro, do kupienia za 150 obecnie).
no i dzisiaj dostaje maila ze zwracaja mi pieniądze za słuchawki, ale o telefonie cisza (który był głownym powodem zwrotu), na revolucie mam już nadchodzący przelew. Na stronie wygląda jakby telefonu jeszcze nie mieli (mimo, że był w tej samej paczce co słuchawki).
no i zaczynam się martwić, czy przypadkiem ktoś go nie #!$%@?ł, pisałem na czacie to mi odpisali że mają czas do końca maja, ale kiedy moja siostra analogicznie zwracała telefon to równolegle jej oddali za sluchawki + telefon.
co robić, truć im dupę od razu czy dać kilka dni? miał ktoś moze podobną sytuacje?

#amazon #pixel #pytanie #telefony
kiedysbedebogaty - mirki, mam pytanie, zwracałem ostatnio uszkodzonego pixela 8 do am...

źródło: pixelek

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@kiedys_bede_bogaty zawsze to powtarzam - zwrot do it, es to duże ryzyko (dlatego już tam nie kupuje, odkąd chcieli mnie wydymać na 2500 zł). Teraz pewnie będzie ci odpisywać bot, lub będą wklejać formułki, że mają tyle i tyle na przeprocesowanie zwrotu. Tak czy tak, życzę powodzenia z oszustami
  • Odpowiedz
@macieyy: siostra zwracała do .es bez zadnego problemu :( czyli pozostaje mi walka z nimi, napisał mi dzisiaj na czacie gosciu zeby czekac do 30 maja XDD ale jakos mi sie to nie klei bo wtedy pewnie powiedza ze juz za pozno. bede im truc dupe o to od jutra i zobaczymy co z tego wyjdzie
  • Odpowiedz