Wpis z mikrobloga

To ja dzwonię.

Pamiętam se trailer Witchera, albo tej edycji kompletnej w TVP. Była w nim walka ze strzygą. Zainteresowało mnie to, ale jedyne co mogłem se obejrzeć, to Serial i Film, też w TVP, bo dwa kanały byli.

Dali dla mnie zagrać we Wiedźmina gdzieś w 2012/2013 roku, na komputerze z komunii, zwiechy co kilka sekund, do tej pory nie wiem jak mi się udało płonącą Wyzimę przejść. Potem se wybłagałem u starej, by dla mnie X360 kupiła za kilka stów, więc se pograłem we W2, kilka razy przeszedłem, w niewielkim okresie. We W3 zagrałem z rok/dwa lata po premierze, dziadek zafundował dla mnie komputer za 4tys. Długo nie pograłem, ale wróciłem po jakimś czasie i se przeszedłem. Potem kilka przejść było W1 i W2 na komputerku, ale nie potrafię tego zliczyć.

Przeczytałem dwa zbiory opowiadań, gdy jeszcze mogłem czytać no i to taka moja historia z tym uniwersum. Planuję se jeszcze przejść od jedynki do trójki, zrobię to pewnie, o ile KGBista ze wschodu nie zniszczy mi życia.

#aletotydzwonisz #przegryw #gownowpis #spierdogranie #wiedzmin #wiedzmin2 #wiedzmin3
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@500minus: Lęki, napięcie, brak motywacji, apatia, zmęczenie, brak chęci do jakiejkolwiek aktywności, depresja, zaburzenie układu ruchowego, zerowa koordynacja, sztywność mięśni, spowolnienie ruchów, osłabienie mięśniowe.
  • Odpowiedz