Wpis z mikrobloga

new vegas nie ma w sobie nic z fallouta


@turbine: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kompek - >new vegas nie ma w sobie nic z fallouta

@turbine: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: comment_PYM70ClbsUMgMDa5cRiztcwBkvwMfHAR

Pobierz
@mieszanin: F1 i F2 to moje ulubione gry ever, jednak obrażać kogoś i wyzywać jak ty, tylko dlatego że ma inne zdanie, sprawia, że twoje słowa bardziej pasują do ciebie. F76 jest spoko. Podobnie jak F3 i F4. I #!$%@? że to nie są stare fallouty, czy ze naweet to nie są jakieś epicko zajebiste gry. Nawet jeśli uznać je za strzelanki, to wciąż jest świat Fallouta i gra się fajnie.
@Grubyzaur: grałem i niestety zestarzał się potwornie jak pierwsze baldury czy icewind dale i hd lifting tu nie pomoże @wankiel ponieważ nie każde zdanie jest prawdziwe, nie mam nic do opinii ale do faktów a fakty są takie że fallout 3,4,76 to kupy a jeszcze gorsze fallouty