Wpis z mikrobloga

  • 1
@HeDA06: XD XD, ale śmieszne.

Zapewne niespodzianką będzie dla Ciebie fakt, że są ludzie którzy nie mają kont wszędzie, a po stracie PS szukają jakichkolwiek alternatyw. Zwłaszcza, że wszystko jest pozamykane.
  • Odpowiedz
@HeDA06: żadna nowa strona nie jest w stanie nic nowego zaoferować z miejsca, ale szanujmy wszystkie nowe strony, które się pojawiają, bo polska scena torrentowa i tak obecnie się skurczyła dosć mocno przez lata
  • Odpowiedz
Założyłem tam konto, przy okazji poprzedniego otwartego okna. Dzień później, nie mogłem się już zalogować. Dane logowania zapisane, z automatu przy tworzeniu konta, w KeePassXC (więc nie mogą być błędne). Każda próba logowania kończy się komunikatem "These credentials do not match our records.". Niby mogę zmienić hasło, ale po tym i tak otrzymuję ten sam komunikat przy próbie logowania. Spotkał się ktoś może z czymś takim?
  • Odpowiedz
  • 1
@ElComandante81: ja osobiście nie, ale cholera ich wie kto tam miesza w bazie ;) może ich strona przycina hasło do odpowiedniej długości a keepass zapisał wygenerowane. Przywróć hasło na jakieś alamapsa1 a jak nie to nawet nie wiem czy oni mają tam jakiś support.
  • Odpowiedz
@pancernik699: Działam na bazie własnego hasła, nie wygenerowanego. Pisząc, że keepass z automatu zapisał hasło, miałem na myśli, że utworzył pozycję w bazie, na postawie danych podanych przy pierwszym logowaniu. Konto istnieje, bo maile do zmiany hasła przychodzą na skrzynkę, ale po zmianie, kolejna próba logowania kończy się tym samym. Co do ewentualnego kontaktu z ich obsługą, nie widzę takiej możliwości na stronie logowania a bez zalogowania nie mam dostępu do
  • Odpowiedz