Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, jak duża istnieje szansa zajścia w ciąże w poniższej sytuacji? Chodzi o sytuacje, w której bawimy się bez penetracji, a dziewczyna leży na mnie i tak jakby ocierała brzuchem (choć tak naprawdę ręką, która jest pomiędzy członkiem, a jej ciałem). Czyli no taki HJ udający prawdziwy stosunek. Finał jest w tej pozycji i nasienie ląduje głównie na moim brzuchu i boku. Czyli w teorii szanse zerowe. Ale trochę tak leżeliśmy i jak wstaliśmy zauważyłem, że trochę nasienia ma na wewnętrznej stronie uda. Na łonie niby nic i jednak od uda tez kawałek i wątpię, by skapnęło, ale no wiecie jak to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy zakładając, ze rzeczywiście trochę resztek tam skapnęło, to jest duża szansa na ciąże? A druga sprawa - czy jeśli nasienie dostanie się na łono bez penetracji w innej sytuacji i w sposób nie budzący wątpliwości, to chyba szansa nie jest duża tak czy siak ze względu na drogę, którą musi pokonać?

#seks #ciaza #rozowepaski #zwiazki #petting #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To jest historia typu "chłop spuścił się w basenie hotelowym i zapłodnił dziewczynę".
Nie, nie ma szansy na zapłodnienie. Dodam od siebie to, że penetracja bez zabezpieczenia i bez spustu w środku, może skończyć się ciążą, bo w preejakulacie są plemniki - także uważajcie ;)
  • Odpowiedz