Wpis z mikrobloga

@KsiadzMichal: Byłem w tamtym miejscu w zeszłym roku, teraz jest tam więcej drzew i turystów i zamiast 2 wysokich wież jest jedna wysoka ale za to ładniejsza.
  • Odpowiedz
@KsiadzMichal ehh Amerykanie i to ich śmieszne WTC zrobili wokół tego jakieś #!$%@? kult i wielką tragedię. 3k ludzi buhu.

Skrajności tego #!$%@? kraju zjebów i morderczych pejsaków ciężko pojąć rozumem Europejczyka. 3k lamusów korpo szczurów? To #!$%@? milion w Afganistanie cywili i milion w Iraku.

Amerykanie to #!$%@? zwierzęta i do tego bezmózgie. Od lat 90 rok w ROK około 45-50k ludzi ginie rocznie w USA od ran postrzałowych. 50k.

Ale
  • Odpowiedz
  • 1
@GajuPrzegryw WTC był punktem zwrotnym, od tego momentu świat zaczął być coraz bardziej #!$%@?, następnym był globalny kryzys finansowy z 2008, wtedy było już z górki. Chcesz czy nie USA jest globalnym hegemonem i wydarzenia w Ameryce mają wpływ na cały świat.
  • Odpowiedz
@KsiadzMichal oczywiście. Ja tego nie neguje.
Są hegemonem. I są epicko #!$%@? umysłowo.

Tak jak mówię na liczbach. 3k = zakopanie 2 milionów+

50k rocznie od lat 90. #!$%@? jajca. Między sobą się mogą zabijać jak chcą xd

Brzydzę się takim #!$%@?. Ogólnie brzydzi mnie świat zachodni który rządzi się jakimiś #!$%@? pejsatymi prawami.

Koronny przykład pejsaków z ISSraela. Mogą mordować, wyzywać, pomawiać kogo chcą XD a każdy po koleji klęka i
  • Odpowiedz