Wpis z mikrobloga

@LubianyTyp: bo żadna firma produkująca telefony z androidem nie ma dla mnie alternatywy. Niestety, ostatnimi czasy się okazało ze apple też bo nie mam gdzie kupić 13 mini :( Liczę że kolejny SE pojawi się w tej obudowie ale... eh, małe szanse.
  • Odpowiedz
@Bardak: albo ma jakieś poczucie estetyki i chce konkretnych aplikacji, a nie zawalonych reklamami śmieci. Android to syf. Ciężko mi pojąć, jak można z tego korzystać.
  • Odpowiedz
@Belzdron: Android to syf bo nie ma takiego lansu jak z ajfonikiem. W końcu każdy pryszcz pod moim dawnym liceum i każda julka musi mieć obecnie srajfona. Oni to na pewno mają poczucie estetyki wymóg konkretnych aplikacji - tik toka i instagrama.
  • Odpowiedz
@Belzdron: ojej, ktoś nie wielbi przewspaniałego ajfona to od razu musi być #!$%@?. Widać prawda zapiekła w dupsko. Kolejny jabłkowy odklejeniec.
  • Odpowiedz
@Bardak: w ogóle pękanie dup androidziarzy to słuchać w każdym zakątku Internetu – nawet na PPE, gdzie tematem są gry. Dosłownie wszędzie. Macie kija w dupie o każdego iPhone’a. Macie problemy z tym, co kto kupuje i dobieracie do tego jakieś śmieszne ideologie xD
  • Odpowiedz