Wpis z mikrobloga

@Czipsu: Tak właśnie przypuszczałem, ale może ktoś jeszcze się wypowie. :-) Masz może jakieś doświadczenia z serwisem Nokii? Bo chętnie bym oddał, ale cały czas nad tym myślę, bo to nic ważnego i zupełnie nie przeszkadza w korzystaniu z telefonu.
@Grzesio87: W ile czasu Nokia poradziłaby sobie z uznaniem gwarancji i ewentualną wymianą? Przy normalnym użytkowaniu telefonu tego zupełnie nie widać, w zwykłym świetle czy pełnym słońcu jest super. Dopiero jak ekran ściemnieje maksymalnie (jest ciemniejszy niż poziom jasności "niski") widać, że róg (tak 1x1 cm, może 1,5x1,5) jest nieco ciemniejszy. Nie przeszkadza mi to, a nie chcę tracić telefonu na tydzień czy dwa czy tym bardziej wracać do Androida na
@Bobas: Poszukałem w Google czegoś na temat tego problemu i widzę, że nie jestem jedyny.

No ale taki wyświetlacz, 625 to budrzetufka, czego się spodziewałeś po telefonie za tyle piniondza, Windows ssie, było kupić androida za dwa dwieście to byś miał wyświetlacz pełna klasa i rzadnych błenduf. xd

Nie wiem, raczej go nie oddam na gwarancję, widocznie to syndrom Lumii 625. A zwykle w tym najciemniejszym trybie go używam jak sobie
@Bobas: Więc się upewniłem. Jak myślisz, z czego to może wynikać? Kwestia wsadzania tańszych, słabszych ekranów? Błąd przy montażu? Nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu, ale jednak wada i, jakby to Wykopki napisały, "niezgodność towaru z opisem". ;-)
@Bobas: No dokładnie, to jest do zauważenia tylko przy "jasnych" aplikacjach i to w momencie, jak ekran zejdzie do bardzo niskiego poziomu jasności. Więc się zastanawiam nad tym, czy jest w ogóle sens oddawania go na gwarancję, bo mam obawy, że wróci taki sam z adnotacją, że wszystko jest OK. ;-)