Wpis z mikrobloga

Dosłownie ja
Mocno autystyczny, chodzący z głową w chmurach
Ciągle tylko myśle o rzeczach zamiast je robić
Potrafie spędzieć 1/4 dnia chodząc w kółko samemu po mieszkaniu i analizując moją sytuacje, porównując sie do innych, wymyślając scenariusze, plany
Których potem nie realizuje

Do tego typowo autystycznie wole 3 raz obejrzać znany sobie już serial czy anime niż znaleźć nowy
Żarcie też na okrągło te same potrawy
Lenistwo, lęki, fobie

No i jeszcze adhd i uzależnienia,
Wieczna potrzeba dopaminki i potem brak chęci i motywacji do zrobienia czegokolwiek co nie jest oglądaniem jutuba, graniem w gierki itp

Kiedy ta śmieciara po chuopa przyjedzie w końcu?
Eh
#przegryw
o.....a - Dosłownie ja
Mocno autystyczny, chodzący z głową w chmurach
Ciągle tylko my...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@opinia_niepubliczna o chłopie, u mnie kropka w kropkę to samo. A jak u ciebie z kontaktami z ludźmi? Odczuwasz ich potrzebę? Ja nie, a jak już do nich dochodzi to czuję się strasznie niezręcznie i najchętniej bym sobie poszedł.
  • Odpowiedz
@Blackhorn mam jednego kolege z którym mam kontakt, tak to z domu nie wychodze praktycznie ew. Do żabki
Jestem samotnikiem spierdonem, generalnie odczuwam potrzebę troche ale nie potrafie utrzymywać kontaktów
  • Odpowiedz
@opinia_niepubliczna ta, też mam jednego kumpla (czyt. piszemy do siebie co parę tygodni/miesięcy, spotkamy się może raz czy dwa w roku bo mieszkamy w innych miastach), pracuję zdalnie ale do południa już jestem tak przebodźcowany że ciężko mi się skupić przez resztę dnia i ledwo co robię. Wszystkie kontakty które w życiu miałem się urwały. U siebie podejrzewam jakąś mieszankę osobowości schizoidalnej i avpd
  • Odpowiedz