Wpis z mikrobloga

#tinder Kiedy miałam 15 lat myślałam że miłość między kobietą a mężczyzną istnieje, jednak w dorosłym życiu przekonałam się że nie.
Chłop jeśli kocha kobietę to za jej ciało.
Mam taką zasadę ze musze przynajmniej 2 lata z kimś się znać znanim pójdę z nim do łóżka. Współczesny świat wygląda tak ze chłop tyle czasu nie wytrzyma. On po 3 dniach znajomości chcą się r*c nie pomaga też to że współczesne kobiety stały się rozwiązłe. Dziś przyznać się że z nikim nie spałaś zostaniesz wyśmiana przez inne kobiety. Te współczesne Julki chwala się statystykami że w ciągu roku spały z 16 chłopakami.
W ogóle dziwi mnie to skąd one wynajdują tych chlopow bo mi żaden polak sie nie podoba?
Znajomość z polakiem wygląda tak ze udaje fałszywie miłego przez kilka dni, a później wychodzi z niego zboczeniec.
Oskarki to w ogóle tragedia.... kiedyś dla nich autorytetami były zespoły muzyczne, aktorzy itp. Dzisiaj oskarki oglądają patole fame mma, słuchają rapera który śpiewa o ć
*u i r***u. Dla mnie każdy fan fame mma to jest takie dno. Przystojny wygląd nic nie pomoże jeśli chłop jest fanem fame mma.

Przegladam ig polskich instagramerek i one mają tak paskudnych chłopów że za głowę można się złapać jak to możliwe.
Np. Roxia węgiel... ma meza grubego spaślaka, taką gwiazda najpopularniejsza piosenkarka w Polsce ma męża który wyglada poniżej krytyki. Wszystkie instagramerki są super zadbane, a jak się poszpera kto z kim są w związku to kopara opada jak ona może być z takim brzydkim chłopem.
Moja matka mówi mi powinnam wziąć ślub w moim wieku bo mam 29 lat ale mi żaden chłop się nie podoba i nigdy nie podobał. Moje koleżanki miały plakaty z one direction ale nawet oni mi się nie podobali.

#rozowepaski #p0lka #zwiazki #famemma
  • 30
  • Odpowiedz
Współczesny świat wygląda tak ze chłop tyle czasu nie wytrzyma.


@klewerewel: oj tak kiedyś na pewno chłopy wytrzymywały lata bez ruchania się ze swoją babą xD
  • Odpowiedz
@klewerewel: czyli kocham swoją dziewczynę za jej ciało i za możliwość uprawiania seksu? Nie ma figury modelki, ma problemy z tarczycą, waży grubo ponad 60kg, seks uprawiamy jak oboje mamy na to ochotę. Może to z Tobą jest coś nie tak?
  • Odpowiedz
@klewerewel: Seks trzeba w związku rozpocząć jak najszybciej. Kobiecie wydziela się wtedy oksytocyna, która odpowiada za przywiązanie się do partnera. Ty seksu nie uprawiasz, dlatego nikt Ci się nie podoba.
  • Odpowiedz
@klewerewel: Ja wychodzę kochana z założenia, że lepiej z żadnym niż z niskiej jakości chłopem, który nawet mnie nie pociąga, a patrząc na polskich celebrytów to kobiety tradycyjnie prezentują się jak milion dolarów, a chłopy są obrzydliwe. Wystarczy spojrzeć tak jak napisałaś na Roksanę.
  • Odpowiedz
@klewerewel: Niemożliwe jest być z kobietą, która przegląda profile patocelebrytek na Instagramie, zna całe towarzystwo i interesuje się chłopakami tych kobiet. Taka osoba ma tę samą psychikę, jak ci, którzy interesują się famemma
  • Odpowiedz
@klewerewel: @Mamaboss Przyszłyście się spłakać, że faceci patrzą tylko na ciało. A potem komentujecie brzydkich chłopaków celebrytek. Czyli same patrzycie na ciało i tak oceniacie ludzi.
Natomiast Roksana po prostu znalazła miłość i jest szczęśliwa, nawet pomimo takich własnie zawistnych komentarzy jak wasze.
  • Odpowiedz
@klewerewel:

Chłop jeśli kocha kobietę to za jej ciało.

Tak. Tajemnica poliszynela. Zawsze tak było i będzie. Dlatego ja nie mam litości dla brzydali i patrzę na nich takimi samymi kategoriami. Dlaczego mam doceniać czyjś charakter, osobowość czy duszę, skoro ktoś i tak widzi we mnie tylko obiekt seksualny i ma w doopie to co mam do powiedzenia czy ogólnie moje uczucia? Facet chce być kochany za to jaki jest ale
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Każdy człowiek ocenia druga osobę na samym początku po wyglądzie, dopiero później dochodzą cechy jak charakter czy zachowanie. Różnica w tym, że dla nas charakter czy zachowanie faceta jest ważne jako że podchodzimy do was jak do człowieka, a wy jedyne co widzicie w kobietach to tylko i wyłącznie cipsko. Dlatego też jesteście samotni.
  • Odpowiedz
@klewerewel: przeczytałem i w sumie nie wiem czego chcesz? Polecam emigrację. Tam są piękne chłopaki co będą czekać nawet i 10lat. Panie z ig to chyba same wybierały partnera i Tobie nic do tego. A co do fame MMA to zgadzam się, tylko ameby to oglądają.
  • Odpowiedz
@klewerewel całe ćwierć wieku wytrzymałem bez seksu to i 2 kolejne lata wytrzymam. Ale nikogo nie interesuje moja abstynencja bo nie jestem chadem. Fajnie byłoby się zakochać i kochać kogoś za czyny, ale niestety dzisiejsze dziewczyny nie mają nic do zaoferowania poza ciałem i Instagramem
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Nie mordo. Twój problem, że generaliujesz. Stąd "wy mężczyźni". Nie ma "nas mężczyzn". Szukasz w złych miejscach, no i skreślasz, nawet nie dostrzegasz przeciętniaków. Przy czym właśnie tak jest i nie ma w tym nic złego. Kobieta w sposób naturalny szuka najlepszej opcji na rynku. Jeszczę raz to podkreslę - nie ma w tym nic złego.
Natomiast konsekwencją tego jest - jak sama to zauważyłaś - samotność. Singli jest coraz
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Oczywiście, wiec mam akceptować jakiegoś przeciętniaka, który raczej mi utrudni życie niż wspomoże, tylko dlatego żeby incel nie czuł się samotny. Wina leży tylko i wyłącznie w was, kobiety poszły do przodu i nie interesuje nam uslugiwanie facetom, doskonale dajemy sobie same radę ;)
Związek jest sensowny tylko i wyłącznie wtedy, kiedy obydwie strony mają z tego benefity, głównie w życiu codziennym czy rodzinnym. Nie dziwie się kobietom, że wola
  • Odpowiedz
@Mamaboss: No tak właśnie jest. Bo kobieta nie ma prawa mieć benefitów w związku, ona powinna brać co dają i jeszcze dziękować za to, że ktokolwiek ją zechciał :))) Faceci w Polandii mają takie chore przekonanie, że wszystko ma być robione "pod nich" i ich gusta - nie mają zielonego pojęcia o jakimkolwiek partnerstwie. No ale jak kobieta chce być niewolnikiem to p0lus faktycznie jest idealnym wyborem :)))
  • Odpowiedz
@klewerewel: 1. Dwa lata kogoś znać zanim pójdziesz z nim do łóżka? To pompujesz wszystkich po kolei poznanych na każdym etapie szkolnym?

2. Żaden Polak Ci się nie podoba bo zagraniczniaki są grzeczniejsi? Uua, to może dlatego każdy zagraniczniak z którym rozmawiałem mówi, że w Polsce jest easy sex? Może dlatego, że oni nie muszą się prosić ani o tym nie wspominać, bo same wskakujecie na knagery kiedy ktoś rozmawia po
  • Odpowiedz