Wpis z mikrobloga

  • 1397
@Zoyav: nie widzę przeciwwskazań, czemu to komuś miałoby przeszkadzać. No chyba, że pochowała już siedmiu mężów, wtedy zacząłbym się zastanawiać czy to bezpieczne
  • Odpowiedz
  • 26
No chyba, że pochowała już siedmiu mężów, wtedy zacząłbym się zastanawiać czy to bezpieczne


@End0 made my day
  • Odpowiedz
@Zoyav: nie tak dawno ruchałem rozwódkę i byłem w szoku co ona ze mną wyprawiała.. Takie laski mają nieźle doświadczenie i jak tylko nie ma kaszojadow to jest ok choć ja wole dziewice
  • Odpowiedz
@Zoyav: dlaczego nie, rozwódka to red flag jeśli nie znasz chłopa i nie wiesz czyja wina, wdowa to jak laska po przejściach nie z jej winy, jak nie siadła jej psycha i jest gotowa na nowy związek to czemu nie
  • Odpowiedz
@Zoyav: @mateusz-bogacki @End0 @CzaikaRuchaika @Pechpechpech @Issac @Donald_Ma_tole

Zanim się zwiążesz z rownolatka lub młodsza babą to polecam związek z Milfem/wdową na kilka lat.

To tak jak by przejść pełny rozszerzony tutorial bez ryzyka problemów.

Z milfiskiem/wdową Wytestujesz wszystkie zachowania i na tacy masz podane reakcje, ale bez fochów i konsekwencji.
Dodatkowo milfy dają non-stop doopy, i się starają, przez co możesz trenować do upadłego.

Więc po związku z milfem/wdową będziesz największym
  • Odpowiedz
@Zoyav: Mógłbym gdybym był normalnym facetem. Ale nie jestem, więc po co się wiązać, nawet z wdową? Przegryw w ogóle nie powinien wchodzić w żadne związki dla własnego i cudzego dobra, bo nie ma nic do zaoferowania drugiej osobie. Tylko same kłopoty by z tego były. Lepiej gnić i wegetować samotnie ale przynajmniej w jako takiej stabilności( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz