Wpis z mikrobloga

@spinel: tak właśnie robię - praca jest od zarabiania pieniędzy ewentualnie realizowania się jeśli robisz to co lubisz

Ze ci to w ogóle muszę tłumaczyć xD
  • Odpowiedz
@spinel: znajomości to ja mam poza pracą, nie wiem czy nie w przeciwieństwie do ciebie xD

serio, jeśli chociaż faktycznie postępujesz tak jak piszesz i w miejscu pracy twardo lecisz blackpillem i swoimi przekonaniami to jeszcze to jakoś szanuje (chociaż nie rozumiem), ale jeśli nie to weź się nad sobą chwilę zastanów co tu wypisujesz xD

Bo jeszcze ktoś to przeczyta, weźmie do serca i sobie narobi problemów totalnie bez powodu
  • Odpowiedz
  • 0
@conamirko ładne masz projekcje skoro po 3 wpisach potrafisz stwierdzić że nie mam znajomości. I gratuluję czytania ze zrozumieniem - pisałem, że skoro uważasz znajomości w pracy za bezwartościowe, to można je spisać na stracenie zachowując twarz i poglądy.
Bez odbioru
  • Odpowiedz
@maciej-kozien: Zależy od tego jak aktualnie w życiu mamy. Jak komuś zawaliło się życie emocjonalne, seksualne, towarzyskie, zawodowe, finansowe i mieszkaniowe w krótkim czasie to traci bazę życiową i się rozlatuje. Czuje się jak zbity pies i stara się pod żadnym pozorem nie dokładać sobie kolejnych problemów z kolejnymi ludźmi.

No ale jak baza życiowa jest mocna czyli mamy dobrą pracę, poduszkę finansową, kobietę, znajomych mieszkamy jak chcemy to wtedy możemy
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ładne masz projekcje skoro po 3 wpisach potrafisz stwierdzić że nie mam znajomości


@spinel: o 9 rano, drugi dzień z kolei, kłócisz się z jakimś randomem z neta, którego nigdy nie ujrzysz na oczy, o to kto jest niewolnikiem i czemu

No to kto tak robi? xD
  • Odpowiedz
@crazykokos wiesz, to się nazywa kultura :p

Można sobie mieć taki pogląd, nikt mu nie broni, ale w sytuacji, kiedy wiesz, że zranisz kogoś wyrażając ten poglad, to może by odpuścił? Bo co właściwie jest celem wyrażania tego poglądu do tej osoby ?
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: nie mow tak wiecej ale szanuje za szczerosc, samemu uwazam ze trzeba byc ostatnim frajerem by pojsc na takie cos, no chyba ze grasz na dwa fronty z gory biorac przyklad z naszych witaminek narodowych
  • Odpowiedz