Wpis z mikrobloga

@Michal_Spira bo pieniądze rozdają większości baby z gówno prac typu marketing/PR/HR/moderacja na portalu dla debili, a te gownoprace i tak muszą finansować faceci w firmie, IT, kierowcy, kołchoz - i te baby miały od zawsze że tylko kotki, dzieci a inne baby i mężczyźni to wrogowie, póki babę i kase trzymał chłop a baba siedziała w domu zbiorki nie miały racji bytu, teraz mafia nawet nie handluje narkotykami tylko zakłada zbiórki
  • Odpowiedz
@Michal_Spira: ja poerdole czemu wogóle takie gówno zbiórki są dozwolone na tej stronie? Zabronic komuś zbierać na kota nie zabroni, ale właściciele strony powinni się ogarnąć bo to się staje żałosne i powinien polecieć bojkot na to gowno.
  • Odpowiedz
@Michal_Spira: dobra, no ale taki jest minus zbiórek charytatywnych, tzn. zasoby nie są racjonalnie dystrybuowane. Jakby mój rodzic albo któryś z naszych zwierzaków zdychał i nie mielibyśmy już hajsu to też bym zbierał, tym bardziej że zwierzaki nie mają darmowej służby zdrowia. Tak samo bym się dorzucił jakby schodził któryś z moich przyjaciół albo jego zwierzak. Jakbym np. dawał nie na koty tylko na jakieś inne stowarzyszenia/fundacje, nie wiem, na Panoptykon,
  • Odpowiedz