Wpis z mikrobloga

Wie ktoś o co chodzi z całkowitą likwidacją kas samoobsługowych? W moim Lidlu był remont, po którym zlikwidowano 5 kas samoobsługowych z 7, przy 2 kasach standardowych. Dziś wchodzę do Lidla i kasy samoobsługowe został całkowicie zlikwidowane i postawiono trzecią dodatkową kasę standardową. O co chodzi? To dla mnie przekreśla zakupy w tym sklepie, bo nic mnie bardziej nie denerwuje jak stanie przed starymi babami szukającymi pieniędzy w portfelu. To jest dramat. U kogoś następuje likwidacja kas samoobsługowych albo ma informacje czym jest to spowodowane? #lidl #biedronka #zakupy
  • 12
  • 2
@macieyy: @ChlopoRobotnik2137 @Spojler22 No właśnie mega spokojna okolica i to jest dla mnie dziwne. Kolejna sprawa, że przy okazji remontu i likwidacji, postawili również nieczynne jeszcze takie śluzy w ścianach, gdzie najpewniej jak w Niemczech, zdaje się butelki. Może likwidacja kas samoobsługowych i montaż urządzeń do zwrotu butelek to jest pieśń przyszłości, która czeka każdego Lidla.
@Azurusek: Nie ma nic gorszego od korzystania z tradycyjnych kas w sklepie. Albo się trafiają stare baby i dziady szukające pieniędzy i pakujace zakupy po zapłaceniu, albo janusz co dzieli swoje zakupy na 5 rachunków bo pan biznesmen nawet baton Grzesiek musi wziąć na fakturę. Albo jacyś niedorozwinięci imbecyle co czytać nie umieją promocyjnych etykiet i ich wiecznie oszukują i okradają kasjerki i kręcą aferę. Trzeba wzywać kierownika żeby im wytlumaczyl
  • 0
@WielkiByq: Nie zapominaj o osobach chcących dokonać zwrotu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz mi się zdarzyło że 3 wizyty pod rząd ktoś coś zwracał i musiałem czekać kilka-kilkanaście minut. To przelało czarę goryczy. Wychodzi na to, że trzeba będzie zmienić sklep.
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Problem jest w tym że mieszkam w dzielnicy miasta, gdzie jest największe zadupie i tu kompletnie się nic nie dzieje, chyba że żyję w bańce. Ze wszystkich dzielnic w moim mieście powiedziałbym że jest tu największy spokój. A do kas samoobsługowych trzeba było czasem stać w kolejce, gdy było ich 7... także kompletnie nie wiem o co chodzi.