Wpis z mikrobloga

@podomka może idźcie razem do sklepu i poproście o pomoc w doborze, ja się uparłam, zażyczyłam sobie na urodziny materac, chciałam jak najtwardszy, ale mój facet też go testował i stwierdził że jest znośny.
Babka ze sklepu nam sprawdzała ułożenie kręgosłupa jak leżymy i pasuje nam obu.
Nie wiem jaka to twardość, Hilding Pasodoble z pana materaca. Pamiętam że ten najdroższy z ikei też nam pasował. Wszystkie tańsze były bardziej miękkie i
  • Odpowiedz
@podomka może to być wina materaca, może być wina poduszki. Ja się ostatnio przerzuciłam na poduszkę z gryki i jest meeega różnica. A materac można dobrać w sklepie z materacami
  • Odpowiedz
@podomka my kupiliśmy top materac (taki materac, który kladziesz na materac wlasciwy, ok5cm) z pianki termoelastycznej. Zapada się tylko w miejscu nacisku i nie sprężynuje. Spalismy na takim zestawieniu w hotelu i tak nam się spodobało, ze po powrocie kupilam taki sam. Poszukaj w Jysku, nam się udalo kupic 60% taniej.
  • Odpowiedz
@podomka: ja kupiłem ostatnio Hilding Rumba przy podobnej różnicy wagi. Zawsze wolałem twardsze materace, ale jakoś ten mi też dobrze służy.
  • Odpowiedz
@podomka ja mam ten model https://jysk.pl/sypialnia/materace/topmaterace/topmaterac-160x200-gold-t30-bialy-wellpur i zapłaciłam 430zl - widzę że teraz tez jest na promce (a to nie jest tak, ze promka jest caly czas, bo pamietam, ze czekalam z zakupem bo pani z obslugi mi powiedziała, ze za tydzień będą rabaty na to czy cos z tym stylu. Cena zalezy od rozmiaru. Te topmaterace są pozwijane w rolki i tylko niewielkie fragmenty są do testowania (nie leżą na łóżkach
  • Odpowiedz