Wpis z mikrobloga

#famemma Kilka powodów, żeby kupić PPV na nadchodzące Fame MMA:
- wysoka cena
- no name y, których nikt nie potrzebuje i nikt o nich nie prosił
- stypiarze
- walki w balonach
- nuda
- brak dymów
- odgrzewane kotlety
- męczące monologii Tyburskiego
- Hiena Turski na komentarorce
- brak interesujących osobowości
- wysyp zielonek na tagi, nieudolnie próbujących rozkręcić zainteresowanie
- jeszcze pewnie wkręcą gdzieś Szczura

Fame MMA wchodzi do mainstreamu i robi to w najgorszy możliwy sposób. Brak dymów odstrasza prawdziwą publiczność, a kontrowersyjna reputacja odstraszy normików. Pytanie tylko czy dla Adamka znajdzie się dostateczna liczba oldboyów, którzy zapłacą za PPV.
  • 6
  • Odpowiedz
Pytanie tylko czy dla Adamka znajdzie się dostateczna liczba oldboyów, którzy zapłacą za PPV.


@Wilczynski: nie znajdzie bo oni kupili już Adamek- Chalidov i zobaczyli jakie to gówno nudne. Teraz tym bardziej nie kupią z jakimś Nołnejmem dla nich
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Ja akurat zawsze kupuje PPV, bo oglądam z ekipą, i teraz będziemy płacić mniej, więc nie wiem skąd ta "wysoka cena". 39 PLN kosztuje ppv z najwyższą jakością, to jest taniej niż było xd
  • Odpowiedz
  • 0
@RafDan: Teraz już będzie 50 zeta. Nie wiem czy to dużo czy to mało, ale podwyżka jest faktem. Przy czym wiesz - jak się bawisz dobrze z kumplami to jest najwazniejsze. Mnie walki w balonach nudzą, to nie ma sensu, połowa karty to jakieś anonimy no i będziemy słuchać odgrzewanych kotletów, czyli jak się Alan wyzywa z Pasternakiem. Mnie to zupełnie nie grzeje i nie kupię PPV, pewnie pierwszy raz od
  • Odpowiedz
@Wilczynski: No właśnie nie będzie 50 PLN, tylko 39 PLN. Pisze to już 2 raz pchając się w protokół pracownika ale mam właśnie wrażenie że wielu na tagu myśli że to finalnie jest teraz 50 co jest błędem.

Kupujesz pakiet za 39pln karta, anulujesz subskrybcje i elo. Masz pakiet canalu + na mieche i gale.
  • Odpowiedz