Wpis z mikrobloga

Wszedłem sobie na parę grupek typu "oszuści kryptowaluty" i to ile ludzie daje się oszukiwać na tak oczywiste scamy, powoduje że mi ich nawet nie żal XD
Scamy typu wpłać 100 zł, a my ci wypłacimy 1000 zł nikomu nie zapala czerwonej lampki.
Jakieś losowe telefony/wiadomości z dziwnych kont na Whatsappie z propozycjami bezpiecznego inwestowania, a potem okazuje się, że trzeba wpłacić, a to podatek, a to zadatek, a to prowizje, a to maklera, a to opłatę manipulacyjną, żeby odblokować te 100 tys. zł co czeka na ciebie XD schemat ciągle ten sam od wieki wieków (szybki, pewny zysk, ale najpierw wpłać nam kasę), a i tak ludzie przelewają obcym osobom setki tysięcy złotych, biorą kredyty na to, bo ktoś pieniądze darmo rozdaje.
Amber Gold niczego nie nauczyło Polaków.

Nawiązuję, też do tego screena - kolejni oszuści. Schemat trochę inny, bo niby uczciwie zarabiasz oglądając filmy jak chłop je kebaby, ale finał finałów i tak, żeby wypłacić "zgromadzone" środki to musisz najpierw zrobić depozyty zabezpieczające. Śmieszy mnie też, że paru wykopków uwierzyło, że książulo płaci 5 zł za lajka jego filmu :D
https://wykop.pl/link/7418821/jak-filip-chajzer-przycina-ludzi-w-swoim-nowym-kebabie-fawozyrujac-tych-z-kamera/komentarz/123638689/czyli-teraz-tylko-wysmianie-ludzi-ktorzy-zostali-oszukani-zrobienie-z-siebie-poszkodowanego-przeproszenie-zbiorka-charytatywna-i-cykl-chajzera-sie-zam#123642625

#oszukujo #bekazpodludzi #facebook #kryptowaluty #scam
michal-dabrowski420 - Wszedłem sobie na parę grupek typu "oszuści kryptowaluty" i to ...

źródło: dff2ec6b2b1d1c0cb2811a5d11d83262f9454a2516eb72dee4fdfe495544ee4c

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz