Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić skąd Tomasz Chic się wziął i czym on zajmował na przełomie wieków, kiedy miał wtedy naście lat? Trafiłem przypadkiem na jego wywiad i jakim cudem jacyś ustawieni na mieście ludzie, gangsterzy interesowali się jakimś Chicem i wozili go na bierzmowanie sypiąc koks? Nie potrafię tego pojąć, kto wprowadza czternastolatka w świat przestępczy i pozwala robić interesy z bossami + zabiera na dziwki czy do kasyna jakiegoś dzieciaka, co on kurvva, jakaś maskotka?

Chodzi mi o jego pojawienie się wśród gangsterów 25 lat temu, jak on był gówniakiem wtedy.

#famemma #primemma #youtube
  • 18
  • Odpowiedz
@KolekcjonerDB: wiem tyle ze kolo 2017 mieszkal na przeciwko mojego biurowca, co dopiero skojarzylem po latach, bo wtedy wsrod mnie i moich wspolpracownikow byl znany jako: ten naćpany typ co zaczepia ludzi na ulicy i wychodzi z kotem na spacer xD
  • Odpowiedz
@KolekcjonerDB: Wypłynął na internetowym konflikcie z Jarosławem Maringe aka Chińczykiem. Później był też aktywy przy sprawie pobicia Katarzyny Dziedzic przez jej chłopaka, jako że była jego byłą dziweczyną.
  • Odpowiedz
@KolekcjonerDB: akurat siedzialem przy oknie i czesto obserwowalem bo poniekad mnie fascynowal ten wykręt, tam czesto podjezdzaly do niego jakies fury za pol banki, nie wiem co za interesy krecil wtedy
  • Odpowiedz
@Dingik: mnie mega interesuje, z czystej ciekawości - nie podziwu (dla jasności) jakim cudem gówniak trafił do takiego świata i w sumie z jego opowieści wynika, że był tam postacią ważną
  • Odpowiedz
@KolekcjonerDB: Spora część nastoletniego życia spędził w ośrodku dla nieletnich w Stawiszynie o którym powstał w 2002r dość popularny dokument, a później w więzieniu gdzie poznał Jarosława „Chińczyka” Maringe który go sponsorował i z którym później miał beef internetowy XD
Rainmaker97 - @KolekcjonerDB: Spora część nastoletniego życia spędził w ośrodku dla n...
  • Odpowiedz
@Rainmaker97: Tomeczek od lat latał naćpany po stolicy z pełnymi kasy kieszeniami, zaliczał co tydzień inne małolatki a wystarczyło że zaczął bawić się w poważny związek i po pół roku eksmitowali go z apartamentu xD
  • Odpowiedz
@KolekcjonerDB: Sensowne wytłumaczenie jest tylko jedno. Musiał być bardzo dobrym złodziejem. W tamtych czasach złodzieje z reguły opłacali się gangsterce. Jak przynosił miastowym sensowną kasę albo kradł na ich zlecenie na przykład biżuterię i pieniądze z wystawionych domów, to mogli go i autem wozić do bierzmowania :D.
  • Odpowiedz
@KolekcjonerDB: radziłbym podchodzić z dystansem do farmazonów tomusia bo obok poważnej gangsterki to on nigdy nie stał tym bardziej jako dzieciak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ot, zwykły zlodziej robiący dziesiony, od czasu do czasu może jakieś autko
  • Odpowiedz
Latał przy Maringe jak Mięsniak przy Masie. Tylko, że to już był koniec grupy Żaby. Oni uciekli do Hiszpanii. Tam ekstradycja była, więc coś tam solo działał, coś siedział. Bardziej znał się z chłopakami z miasta niż był jednym z nich. Trochę jak Jakimowicz co kręcił się koło Słowika, ale jak Jadczaki i inne pismaki książkę dorwały, to zaczął odwracać kota ogonem. To tak jak grupy chuliganów typu Misiek i Wisła. Dla
  • Odpowiedz