Wpis z mikrobloga

Wykopki, mam pytanko. Czy w związku z tym, że przez lata twierdziliście, że prezydent i premier oraz jego bliscy współpracownicy nie powinni być z jednej partii, by nie zaorać prawa weta i demokracji, to czy w 2025 zagłosujecie na Hołownię/Bosaka lub kandydata Lewicy czy innego niepowiązanego z PO? Rozumiem, że będziecie konsekwentni i nie poprzecie Rafałka?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście zawsze byłem prawakiem i Hołowni naprawdę nie lubię, ale gdyby 2 tura miała się rozstrzygnąć między Czaskoskim a Hołownią, to bym pierwszy w kolejce do urny był, żeby uśmiechniętego Szymka zaznaczyć na karcie.

#polityka #bekazpo #4konserwy #sejm
  • 7
@Kopyto96: a ja bym wybrał Boska, wszyscy inni wiemy jakie decyzję będą podejmować i jak kłamać widać to po obecnej koalicji. A konfa umie wbijać klin i dobrze się bosak reprezentuje oraz ma wiedzę i nie daje sobie pomiatać. Umie walczyć za Polskę i jako pierwszy na X napisał o zamardowaniu przez izrael naszego obywatela gdzie inni się bali użyć tych 2 słów.
@Kopyto96: Konfederacji nie trawie i lubie jak jest w okolicach tych 5%, natomiast na Bosaka pokusił bym się zagłosować, choćby żeby zobaczyć co się stanie xd