Wpis z mikrobloga

#ubezpieczenia #motoryzacja #mubi
Zbliża mi się termin ubezpieczenia pojazdu, będzie to pierwszy raz gdzie będę ubezpieczał auto po jego wykupie z leasingu. Po lewej kalkulacje ze stronki mubi, po prawej ostatnia polisa wykupiona u dealera - różnica jak widzicie spora. Myślicie, że to legitne? Mniej więcej porównywałem zakres ubezpieczeń i wygląda to bardzo podobnie, zastanawiam się skąd aż taka różnica, skoro auto przez inflację nie straciło dużo na wartości.
Dominias - #ubezpieczenia #motoryzacja #mubi
Zbliża mi się termin ubezpieczenia pojaz...

źródło: 438112392_7649459971782824_6732241337727348346_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Dominias: w leasingu zawsze masz mega drogo bo Cie zmuszaja, zebys tyle płacił. Z drugiej strony nigdy nie bierz najrańszego ubezpieczenia. Bo w ubezpieczeniu chodzi o to by w razie W ubezpieczyciel wyplacał odszkodowanie a nie robil Cie w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Dominias co ty porównujesz, najtańszy kosztorys (a w Proama wręcz AC mini) do pełnego serwisu z ssu i nie redukcyjną su. No troszkę xd do tego ass maksymalny pewnie 1500km do 200km xd BARDZO PODOBNIE ( ͡ ͜ʖ ͡)

Poprawka w uniqa darmowy ass 75 km xd
  • Odpowiedz
@Dominias żyjemy w wolnym kraju, możesz brać taką opcję, do pierwszej szkody będziesz myślał że masz dobre AC ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli taką szkoda się nie wydarzy to zaoszczędzisz. :). Ja mówię o tym co wrzuciłeś i co widzę, skoro miałeś tam super pakiet za 1600 taki jak w Hestii wcześniej to czemu tamtego nie dałeś na screenie?
  • Odpowiedz
co za różnica? To wciąż dwa razy taniej niż rok temu


@Dominias: w leasingu na 100 proc. miałeś naprawę bezgotówkową w ASO na oryginałach beż żadnych amortyzacji, itd.. czyli to jest najlepsze ale i najdroższa opcja,

a to ze screena to kosztorys, najtańsza opcja i najgorsza dla świeżego auta,
jak ktoś tam pisze na mikro, że go ubezpieczycie robi w uja to właśnie ma ten kosztorys i później się dziwi, że
  • Odpowiedz