Wpis z mikrobloga

@Gours: za siedzenie w internecie i gównopropagandę? Mógłbym tak sobie dorobić 40k rocznie do pensji, hajs nie śmierdzi, tym bardziej że 8 lat temu to były dużo lepsze pieniądze niż teraz.
  • Odpowiedz
@let_it_be ten gruby hajs to nawet nie była minimalna krajowa xD

I jeszcze nie wiemy dlaczego je podsłuchiwali xD ty się słyszysz? Użyli narzędzia do inwigilacji na osobach które były poszkodowane przez wojsko, zwykła zemsta i #!$%@?ństwo lvl pis.
Specjalnie kupili licencję na podsłuch za 100 tys zł za osobę żeby je inwigilować.
  • Odpowiedz
@open_or_die: no ja wiem, że #!$%@?ństwo, ale nie znamy oficjalnego powodu, wszystko to przypuszczenia za co ją podsłuchiwali. Staram się po prostu reprezentować trochę wyższy poziom, niż pisowskie "wydaje mi się". ¯\(ツ)/¯
A co do wypłaty, jeśli poświęcał temu 2h dziennie to już tak źle nie miał, nie?
Dla mnie żadna ze stron nie jest krystaliczna i na każdą patrzę po prostu krytycznie.
  • Odpowiedz
@Niebieski40: no ale co ci nie pasuje? Morales to wynajęty szczekacz? Tak. Wiemy za co dokładnie podsłuchiwali laskę? Nie. Dozgonny #!$%@? w dupę PiSowi za ostatnie osiem lat? Oczywiście. A to że masz inne zdanie, nie znaczy że moje jest gorsze.
  • Odpowiedz