Wpis z mikrobloga

Jest taka nietypowa sprawa.
Doszły mnie słuchy, że w Łodzi w ostatnim czasie giną młode dziewczyny. Jedna została znaleziona martwa gdzieś pomiędzy Łodzią a Zgierzem, inne są nadal zaginione, jedna się znalazła.
Ktoś coś słyszał? Ktoś coś wie?
Młodzież podobno o tym teraz rozmawia. W mediach nic nie ma za bardzo, policja podobno nie chce niczego nagłaśniać, ale prowadzą intensywne śledztwo.

#zaginieni #kryminalne #kryminalistyka #lodz
  • 25
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Pierwsze słyszę. Jedyna głośna śmierć w Łodzi ostatnio, o której coś mi się o uszy obiło to był ten spalony typ na przystanku ze dwa albo trzy tygodnie temu. Wcześniej to już tylko łowcy skór i łódzkie kiszonki w beczkach.
  • Odpowiedz
@bukszpryt: no właśnie się zastanawiam czy jest coś na rzeczy, bo w sprawach typu morderstwo zwykle media dość szybko się dowiadują a tutaj cisza. Przejrzałam prasę ze Zgierza, Łodzi i nic nie ma. Nawet sprawdziłam zaginionych z Łodzi i nie widzę młodych dziewczyn.
  • Odpowiedz
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: jak chcesz to Ci wyślę o co chodzi - po grupach dla lasek na telegramie i whatsappie lata jakieś info że kobiety są porywane z ulic, a policja to tuszuje XD już to widzę, jak przy obecnych aferach w necie by było o tym cicho. Komuś się nudzi i tyle.
  • Odpowiedz