Wpis z mikrobloga

W sumie smutne jest to, że będąc uczciwie pracującym kawalerem jedyne co dostajesz od tego państwa to kolejne kłody pod nogi. Do tego możesz sobie przeczytać, że dla społeczeństwa jesteś bezużyteczny, nie ma z ciebie pożytku, jedyny pożytek z ciebie jest taki, że w razie wojny wrzucą się w maszynkę do mięsa.
Tak, z chłopa w Polsce musi być POŻYTEK. To że pracujesz na cały ten burdel nie ma znaczenia, nic ci się nie należy, nie masz nawet na wkład własny, teraz nawet bezdzietnej parze będzie ciężko coś uciułać.
Natomiast rodzina 2+3, pato czy nie, dostanie 2/3 dopłaty do raty kredo, + 3x800+ z którego spłacą swoją część ratki i jeszcze zostanie na restaurację ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ich dzieci i tak pewnie wyjadą z tego syfu, bo nie będzie do czego wracać. Piękna sprawa, aż chce się żyć i rozwijać.
#przegryw #polska #nieruchomosci
  • 8
  • Odpowiedz
@Wraczek: ja jako kawaler dostałem parę lat pracy bez pit i kredo 2 procent na mieszkanie pod korek 500k bez wkładu własnego więc nie zgadzam się z tym co napisałeś xd
  • Odpowiedz
@Wraczek: A z dzieciatych to niby jaki jest pożytek? Sram na te ich dzieci, jak dla mnie to Białorusini i Wienamczycy mogą podtrzymywać nasz system emerytalny.
  • Odpowiedz
@Wraczek: Dlatego trzeba stąd wyjechać - ot co. Żałuje, że lata temu w wieku 25 lat mająć mindset na emigracje nie podjąłem tej decyzji. Gdybym miał choć cień podejrzeń jak wielkim bagnem stanie się ten kraj - nie wachałbym się ani chwili
  • Odpowiedz