Wpis z mikrobloga

Hahahaha, niejedni widzowie mogą mieć dzisiaj zwarcie w mózgu. Maryjka wygłasza monolog na temat tego, jak ktoś tak może traktować kobiety jak Bartek...dlatego #!$%@? z programu Adę xDJędrek chyba w samotności zaczyna powoli lepić w całość te złożone procesy myślowe zachodzące w jego głowie i widzi, że coś tutaj nie pasuje - jak długo można jeszcze godzić się i być z kimś, kto po prostu się nami brzydzi. Jeszcze musiał słuchać jak Maryjka fantazjuje przed pójściem spać, co Bartuś dokładnie robi z Adą w sypialni xD Totalnie creepy. Oficjalnie - Aga to mój wróg publiczny numer jeden i Bartuś, pozwalam ci być w tym tygodniu toxic. Jedziesz z nią do spodu, a ja będę miał pamięć złotej rybki, bye.

#hotelparadise
  • 5
  • Odpowiedz
  • 4
@steamy_capybara_bath we mnie ona zaczyna wywoływać takie same emocje, aż znów mam ochotę przerwać oglądanie do czasu aż jej nie wyjebią. Jej i wąsatej. A najbardziej żałosny jest jęczmień, który wieczorem, po tym jak się judaszyca zawinie szczelnie kołdrą, słucha jej #!$%@?. Z odcinka na odcinek co raz odważniej mówi o Bartku i #!$%@? Ady, ale on nie widzi, że ona leci na innego a nim gardzi. Już z szacunku do samego
  • Odpowiedz