Wpis z mikrobloga

@KiedysBedzieLepiej: U mnie po 1 miesiącu już było widać jakieś efekty. Nie jakieś znacznie zauważalne, ale w konkretnym miejscu. Mam takie dwa łyse placki po bokach, na łączeniu policzków z brodą. Nic na nich do tej pory nie rosło i były całkiem gołe. Po 1 miesiącu pojawiły się w tym miejscu nowe, małe włoski. Aktualnie stosuje loxon max około 2,5 miesiąca i jest spora różnica jak na taki mały okres czasu.
  • Odpowiedz
@damianofanatycki: Na czas używania najlepiej mieć krótki zarost żeby do skóry najwięcej dotarło, a nie zatrzymało się na włosach. Ja się golę co kilka dni na 2-3mm, jak zarastam to skracam. Wygodniej, wydajniej, efektywniej ;) No i działa
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Ja używam Loxon Max 5% w płynie, kupuję na allegro. Wszystkie te minoxidile to jest praktycznie jedno i to samo, jeden może mieć inną konsystencję, inny trochę mniej alkoholu, ale ostatecznie to to samo. Sugerowana dawka to 1ml rano i 1ml wieczorem (2ml łącznie dziennie). W Loxon Max 1ml = 10 psiknięć. Zostawiasz i czekasz żeby się wchłonęło (ponoć 4h do pełnego wchłonięcia substancji) ale na twarzy wysycha w kilkanaście
  • Odpowiedz
@hewyrahh: hej dzięki za odpowiedź. - a możesz tu lub na priv napisać, który z allegro kupujesz i nie dał ciała? Są może w większych butelkach? Bo chyba buteleczka ok 20ml nie wystarczy na cały miesiąc kuracji? ;] chyba, że oszczędnie będzie się psikać tym ;]
  • Odpowiedz