Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: Kiedys u psychologa mowilem mu, ze czasoprzestrzen jest tak powyginana, ze wyruszamy w jakims kierunku i - co ciekawe - wracamy w to samo miejsce. Wtedy sie naczytalem Einsteina wczesniej, ciekawa koncepcja. Tak jak wezmiesz 2D i owiniesz na kuli w 3D, to taka mrowka na globusie idzie "przed siebie" i trafia w to samo miejsce na kuli ziemskiej. Jak 3D zawiniesz na 4D, to to samo sie dzieje, ale
@eldoopa: Swiatlo jako zaburzenie elektromagnetyczne sie rozchodzi tak, jak piszesz, z ograniczenie do szybkosci c. Jednak moje istoty sie teleportuja oraz miedzy wymiarami przenosza, wiec takie swiatlo inaczej pracuje.
Sam mrok tez nie istnieje, wszedzie jest swiatlo, tylko zakryte, to ci sie wydaje, ze jest mrok, a to jest lux occulta, jak sie odkryje, to juz nie jest mrok.
@Creed-Bratton: Katem oka kilka razy widzialem, jak ksiezyc jest zapalny. Kaplani Egiptu naprawde robili zacmienie slonca na zyczenie, a nie ze wiedzieli, kiedy jakies "skala" i kula "wodoru" sie pokryja. Swiatem rzadza slugi archontow i od lat karmia ludzi falszywa edukacja. Ostatnio tez kilka razy widzialem jak sie gwiazdy zapalaja, jak swiatelka na niebie, to jest wyswietlane, zyjesz w jajku.
Moje jajko (jestem synem Boga) to szyszynka w mozgu, tam jest
@Itslilianka: największa tajemnica wszystkiego: czemu pierwotnym porządkiem wszechświata jest to że coś jest a nie to że czegoś nie ma? Przecież równie dobrze mogłoby nie być niczego nigdy nigdzie. W zasadzie to tak POWINNO być bo żadna rzecz sie nie może wziąć z niczego.

To mi #!$%@? mózg jak o tym myślę
@panKrzysztofKrawczyk:

Jeżeli czas powstał w wielkim wybuchu, to jak mogło być coś WCZEŚNIEJ?


A co jeżeli nie? Czy czas jest faktycznie fizyczną jednostką? Czas to bardzo umowne pojęcie.

nic. Przed początkiem nie ma niczego. Jest dużo informacji popularnonaukowej na ten temat, pogoogluj trochę.


Taka pewność zakrawa wręcz o ignorancję. To jest antynaukowe podejście. Żaden poważny naukowiec nie powie Ci z taką pewnością, że wcześniej nie było niczego. Tak zakładamy ale jak
zakrawa wręcz o ignorancję


@Duszqable: śmieszne, że to ty piszesz o ignorancji. Nie ogarniasz podstawowych rzeczy, które naukowcy przebadali i mają dowody na podparcie swoich też. Twoje wywody brzmią jak na tripie po grzybach, bo nie chcesz sprawdzić nawet podstawowych badań z niedawnego okresu.