Wpis z mikrobloga

Bezprecedensowy atak Iranu na Izrael może przynieść pozytywne efekty w formie ostrego wsparcia Ukrainy.
Amerykańscy politycy w koncu zaczęli wierzyć swojemu wywiadowi i w jednym szeregu stawiają Iran, Chiny, Rosję i Korę Północna jako AXIS 2.0
Iran dobitnie pokazał, że USA słabnie i ich strategia odstraszania po raz kolejny zawodzi...

Mam nadzieję, że USA wyciągnie z tego wnioski i przekaza Polsce głowice atomowe, żeby zaorać kacapów :) tak.. wiem, że nierealne ;) ale chociaż taki nuclear sharing, żeby wybić kacapom z głowy pomysły ala Iran.
Ale przede wszystkim potężne wsparcie dla Ukrainy! Czas na ALL IN ze strony Wujka Sama :)

#wojna #iran #izrael #ukraina #rosja #usa #iiiwojnaswiatowa
Borg-Net - Bezprecedensowy atak Iranu na Izrael może przynieść pozytywne efekty w for...

źródło: Axis_2.0

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Borg-Net: ja tam jednak wole aby mecz na bilskim wschodzie sie nie odbył. Co najwyzej otrzymamy nuclear sharing czyli jądrówki pod kontrolą usa. Chociaż, jakoś tez w to do końca nie wierze bo roszerzanie broni jądrowej na europe wschodnie nie jest na ręke stanom.
  • Odpowiedz
  • 12
@wiciuWw46_xD: jesli moglbym wybierac lokalizacje "meczu" to wybralbym ten ich bliski wschod niz ten nasz bliski wschod tuz za granica Polski (np. Łotwe) Dlatego mam nadzieje, ze teraz USA uzbroi Ukraine po zeby i pozwoli im na atakowanie celow znajdujacych sie wgłab rosji, bo czemu #!$%@? nie :D
  • Odpowiedz
  • 0
@MegaSprawiedliwosc666: I to jest wlasnie swietny argument za! Skoro nawet obywatele Polski by nie dali swoim politykom/wojskowym broni atomowej to pomysl jak kacapy bylyby obsrane xD W zasadzie wszyscy na okolo byliby obsrani łacznie z Niemiaszkami ;) i tak wlasnie definiuje skuteczna strategie odstraszania!
  • Odpowiedz
  • 0
@MegaSprawiedliwosc666: USA nawet nic nie musi podsluchiwac. Android, Microsoft, Apple itd to wszystko sa amerykanskie korporacje. Wystarczy, ze powiedza: Dziendobry my z NSA i chcemy to, to, to i to :)) Jak juz to USA podsł#!$%@? chinskie wynalazki typu WeChat czy jak to tam sie nazywa.
  • Odpowiedz
  • 0
@SgtAlApone_: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie ;) a tak miedzy Bogiem a prawda to mnie to #!$%@? obchodzi xD natomiast proruskie boty wiadomo, ze trzymaja strone AXIS 2.0 (nie twierdze, ze Ty, tylko tak ogolnie)
  • Odpowiedz
@MegaSprawiedliwosc666 Przecież to nie Polska decydowałaby czy użyć nuków czy nie. Nuclear sharing oznacza że pozwalasz USA wstawić na twoje podwórko rakiety i dać im możliwość odpalenia ich jak uznają że chcą.

@Borg-Net Iran zesrał się a nie pokazał słabość USA. Co najwyżej pokazał swoją słabość. Nie znaczy to oczywiście że USA nie traci kontroli nas bliskim wschodem.
  • Odpowiedz