Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie oglądałam wczorajszego odcinka playerowego bo jestem telewizyjna ale widzę że piszecie że Ada była niemiła dla nowego ze strachu przed Bartkiem. To mi przypomina sytuację z poprzedniego sezonu gdzie Marvin (który jest przecież miłym i kulturalnym chłopakiem) był niemiły dla Łucji żeby się przypodobać toxic Mallu. Oj ciężkie życie z toksykiem. Swoją drogą ciekawe że niektóre osoby tak łatwo wpadają w rolę ofiary. #hotelparadise
  • 17
  • Odpowiedz
@Lolek1011: nie porownuj. Marvin nie chcial żeby Lucja go wybrała na Rajskim. Popis Ady byl prymitywna wtedy, gdy nie sprzeciwiła się chamstwu Bartka i zaczęła robić jak on. To co odwalili w łóżku w obecności nowego to tylko dowod na to ze Ada jest pierd@@olnieta i bez taktu.
  • Odpowiedz
@eliza-koper: zgadzam się, Ada straciła dużo na sposobie w jaki powitała nowego. Co do Bartka oczekiwałam najgorszego więc się przynajmniej nie zawiodłam :D Przynajmniej pozostałe pary przyjęły nowych z klasą.
  • Odpowiedz
@czarna_olewka: dla mnie ich funkcjonowanie to dwa różne swiaty bo Bartek jest ujem a ten nieuk Ada zaczyna tez być ujowa dla uczestników a Mallu z Marvinem uprawiali toxyczne gody bez oddziaływania na innych.
  • Odpowiedz
@eliza-koper równie dobrze można by powiedzieć, że Marvin zachował się o wiele gorzej, bo nie było przy nim Mallu, więc nie musiał być aż tak niemiły, a jego teksty były o wiele bardziej chamskie niż Ady XD A prawda jest taka, że sytuacja jest identyczna pod względem powodów. Ada też nie chciała, żeby nowy cokolwiek z nią próbował i miała dość awantur.
A ty pod każdym, nawet nie pozytywnym, ale jakkolwiek usprawiedliwiającym
  • Odpowiedz
@eliza-koper: nie podoba mi się w jaki sposób piszesz o Adzie. To był hotel i taktyka była ważna, była wychowana w niepełnej rodzinie co ją też obciąża. Każdy tu pisze o Judaszce że typowa katoliczka, ale ty Eliza kojarzysz mi się z wyzwoloną Julką co walczy o prawo macić, ale drugiej kobiecie to byś oczy wydrapała z tego co czytam. Fujka z cb, nie oceniaj a nie będziesz oceniana.
  • Odpowiedz
To co odwalili w łóżku w obecności nowego to tylko dowod na to


@eliza-koper: a co oni takiego robili w obecności nowego ? to że jak każdego poranka na dzień dobry ,,całuski'' sobie przytulali to twoim zdanie Ada jes pier....ta?
o ty widzisz w tym złego ? się całowali ,przytulali ,nie bzykali ,więc ?
  • Odpowiedz
@eliza-koper:

a ty nie wiesz jak należy się zachować


@eliza-koper: no wiesz widząc jak tam co nie którzy się zachowują ,kłamią fałszem ociekają i jak nam ,,montują'' odcinki sugrując kogo należy lubić a kogo nie to nie wiem jak powinnam się zachować, więc kieruję się swoją intuicją i oceniam z czasem z tego co widzę słyszę
ale jednego jestem pewna
nie poszłabym do takiego programu gdzie kamery dobę na okrągło
  • Odpowiedz
@Amikamamy: niech sobie przychodzi skąd chce ale Ada chyba mogła opanować na ten czas wściekłość macicy. Normalni ludzie panują nad hormonami gdy jest ktoś obcy obok. O Moto nie wspomnę bo wiadomo, że jemu zależy tylko na tym, żeby wejść. Nowe dziewczyny zostały miło przyjemne a ten trafił na parę zj@@@bów.
  • Odpowiedz