Wpis z mikrobloga

Więcej nostalgicznych gierek i hobbistyczne artykuły ==> #graczniedzielny
Całe wrażenia możecie poczytać tutaj ⇒ link

Niedawno ograłem świetny tytuł, o którym nie było głośno w polsce - Toonstruck.
Nie zdajcie sobie nawet sprawy, jak dobra jest to przygodówka!

Wcielamy się w Drew Blanca, rysownika, którego zadaniem jest stworzenie kilkunastu nowych postaci, do programu emitowanego o poranku. Po kilku godzinach pracy zasypia i zostaje magicznie wciągnięty do rysunkowego świata. Królestwa Cuteopia, w którym żyją wszystkie stworzone przez niego postacie. Wydostać się może jedynie przy pomocy królewskiego inżyniera, jednak najpierw musi pomóc mu zbudować maszynę, która uratuje całe królestwo.

Za Drew wciela się Christopher Lloyd, którego prawdopodobnie bardziej kojarzycie z roli doktora z powrotu do przyszłości i jest on jedyną postacią w całej grze, która nie jest animowana. Początkowo nie byłem jakoś mocnym fanem tego pomysłu, jednak z czasem bardzo się do tego przekonałem i rozwiązanie to dało studiu wiele ciekawych możliwości. Jest to chyba najbardziej charakterystyczna rzecz, której nie znajdziemy w żadnej innej przygodówce point and click.
Jednak to nie wszystko! Ogromna dawka humoru, niesamowicie pomysłowe zagadki, postacie, które zapamiętacie na dłużej i animowane scenki, które ogląda się jak stare dobre kreskówki!

Grę możecie kupić na Gogu tutaj ⇒gra

#gra #nostalgia #gimbynieznajo #staregry #grypc #przygodowki
Ketra - Więcej nostalgicznych gierek i hobbistyczne artykuły ==> #graczniedzielny
Cał...

źródło: Toonstruck

Pobierz
  • Odpowiedz