Wpis z mikrobloga

Połamał mi się uchwyt do telefonu (iphone 13 pro max, silikonowy case magsafe marka icy) więc postanowiłem przetestować taki z ładowarką magsafe (do tej pory ładowałem tylko po kablu). Przejściówka 12v to Spigen i po kablu bardzo szybko ładowała mi telefon, nawet przy włączonej nawigacji. Teraz jak mam włączony ekran i nawigację, to tempo ładowania jest 1% / 5 minut. W godzinę jazdy naładował mi około 10%. Kabel oryginalny od ładowarki usb c usb a. To tak ma być? #iphone
johny-kowalski - Połamał mi się uchwyt do telefonu (iphone 13 pro max, silikonowy cas...

źródło: image_picker_1146286F-BEF9-4308-A9D9-D1BB2BDB8F7B-413-0000000E19906353

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
usb c usb a


@johny-kowalski: dlatego. Ładuje tylko o mocy 5w. musisz podpiąć c<->c i wtedy jak położysz telefon powinieneś mieć animację ładowania magsafe i wtedy masz 15W
  • Odpowiedz
@HaPPe aż poszedłem do auta sprawdzić i animacja pojawia się zawsze - na kablach usb c c i na usb c a. Jeszcze raz zrobiłem szybki test, i teraz jakby szybciej 2,5 minuty 1% na obydwu kablach. Taki wynik to już chyba normalny? Bez case byłoby pewnie szybciej.
  • Odpowiedz
@johny-kowalski: szczerze nie zwracałem nigdy uwagi na szybkość ładowania. też mam tego joyrooma tylko inny adapter i korzystając z carplay mapy+muzyka telefon się ładuje a nie rozładowuje
  • Odpowiedz