Wpis z mikrobloga

Chyba najlepsze podejście do tego kto ma pisać pierwszy na aplikacjach typu #tinder to takie, że kto złapie matcha, ten pisze pierwszy (o ile jest rzeczywiście zainteresowany). Bez podziału kobieta/mężczyzna.
  • 11
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Nie każda i nawet bym powiedział że mniejszość. Takie szybkie spotkanie właśnie trochę śmierdzi desperatem/creepem. Z mojego doświadczenia widzę dziewczyny wolą jednak wyczuć z kim się mają spotkać bo w internecie jednak trochę bardziej są ostrożne.
  • Odpowiedz
@Pasterz30 no tak. Umówię się z laską której nie znam za którą mogę się wstydzić w miejscu publicznym z którą nie wiem o czym będę mógł rozmawiać a później na spacerze będę zadawać te pytania które czasami słyszę na ulicy jakie masz hobby bądź co studiujesz xd
  • Odpowiedz
@Konszachty: i co w tym zlego? Mozesz zadawac tez inne pytania. @100LatMlodejParze xddd ostrozne, typie one sie z chadami w swoich mieszkaniach umawiaja, ostrozne to one sa w stosunku do takich beciakow. Jak im sie spodobasz to maja w dupie ostroznosc, been there. Ale spoko piszcie, zabawiajcie tylko potem bez placzu ze ghosting czy odpowiadaja jednym slowem xD
  • Odpowiedz