Wpis z mikrobloga

Pilnowanie posiłków, dbanie o sen, suple, nawodnienie. Planowanie o której wziąć jaką dawkę w zależności od tego jakie mam obowiązki. Ten mały gagatek stał się moim nieodłącznym kompanem każdego dnia. Na razie nie robię przerw, ale zmniejszam dobowa dawkę jak tylko mam okazję, a okazję mam tylko wtedy, gdy jestem w domu bo niestety: praca, miasto, skupiska ludzi, wykonywanie czynności. No nie da się bez medi, zbyt mocno działają na mnie bodźce, zbyt silne mam #adhd. Może kiedyś, za kilka lat, po terapii. Zobaczymy. Medi mam wszędzie: w spodniach, w samochodzie, w plecaku do pracy. Wszędzie by w każdej chwili mieć go pod ręką bo jak schodzi, a ja jestem na mieście to przyjemnie nie jest.

I tak, ostatnimi czasy zrobił się "kult" ADHD. A to dlatego, że coraz więcej osób się diagnozuje i nie wstydzą się o tym mówić. Niemniej nadal spora część osób myśli, że ADHD to HEHE NADPOBUDLIWOŚĆ. Tylko osoby z ADHD wiedzą z jakim gównem trzeba mierzyć się każdego dnia i tak do końca tego zasranego życia.

#zdrowie #zdrowiepsychiczne #adhd #psychiatria
zielony_goblin - Pilnowanie posiłków, dbanie o sen, suple, nawodnienie. Planowanie o ...

źródło: temp_file1938810510773200453

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz