Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Odnośnie jeszcze testu wiedzy

Odpowiedź Ady była tak głupia, głównie dlatego, że jeśli wg niej II ws zaczęła się w 1980, to w zasadzie jej rodzice by mogli to pamiętać. Np, jej fryzjerka, która by miała 45 lat. To jest tak głupie, na tylu poziomach, że praktycznie oznacza, że Ada jest jak jakiś kosmita, który totalnie NIC nie ogarnia. Musiała nie widziec żadnego filmu, serialu, zdjęć z 2 WŚ. Chyba, że uważa że 40 lat temu ludzie się tak ubierali i takie były samochody. O książkach nie wspomnę bo nie podejrzewam, że czyta coś więcej niż komentarze na insta. Musi też uważać, że Warszawa 40 lat temu była zrównana z ziemią i tak szybko ja odbudowali. Musiała nigdy nie widziec kombatantów. Nie słyszała chyba też o PRLu. Taki człowiek chodzi na wybory i ma swoje opinie nr poliyki. Inne odpowiedzi są głupie, ale ostatecznie można zrozumieć że ktoś nigdy nie kupował jabłek, albo nie zna stolic krajów. Ale niewiedza Ady to jest inny level.
  • 15
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: Mnie tez to zszokowalo, szczegolnie ze nie wydaje sie jakos szczegolnie glupia jak sie jej slucha w takich normalnych sytuacjach. Brak wiedzy nie jest oznaka glupoty, ale ta kompletnie pozbawiona logiki odpowiedz na pytanie o IIWS byla serio dziwna
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: Ada nie wie, kiedy wybuchła II wojna światowa, Agnieszka nie wie, kto opracował tablicę Mendelejewa, a inni nie wiedzą, jak nazywa się samiec sarny.

I żyją. Nie podoba mi się to, że mamy jakieś patologiczne podejście do tematu wiedzy i niewiedzy. Wszyscy z wypiekami na twarzy zawsze wyczekują tu testu wiedzy, bo mają pewność, że ktoś zrobi z siebie błazna, nie znając jakiegoś konkretnego suchego faktu.

Wasza potrzeba czucia się
  • Odpowiedz
@kocanka: podziwiam ta wiarę, ze Ada nie jest aż tak głupia XD jak wg mnie jest po prostu stereotypowa głupiutka blondyna patrząc na jej wiedzę jak i zarówno na zachowanie xd
  • Odpowiedz
@Trisolarianin dokładnie. ciągły głupiutki śmiech. Nie umie powiedzieć jednego zdania bez zakończenia go chichotem. Na instagramie również nie pokazuje się wcale lepiej. Liczą się dla niej tylko sesje i ml w ustach ile można dodać.
  • Odpowiedz
  • 1
@MajaF1 wydaje mi się, że jej się pomyliła wojna ze stanem wojennym. I tak nie trafiła, ale była dużo bliżej - 12-13.12.1981., a ona powiedziała 13.09.1980.
  • Odpowiedz
@Trisolarianin: Może przyglądajmy się bardziej osobom, które powinny to wiedzieć, wypowiedź Beaty Szydło o roku wejścia Polski do UE widziałeś? Bo można byłoby jeszcze dosadniej ją rozpisać.

No więc Ada zapewne nie zostanie premierem RP, a Szydło została.
  • Odpowiedz
@Trisolarianin tak jak broniłam Adę w poprzednich komentarzach to tu przysięgam - zabrakło mi słów i straciłam wiarę w młode pokolenie (mam 31 lat, więc ni to stare ni już młode ale autentycznie mnie wbiły w fotel jej odpowiedzi).
I tak, zgadzam się z tym że można nie znać odmian jabłek czy nie wiedzieć co to kimchi, ba! Nawet gdyby podała datę +-2 lata z tą II WŚ to bym przymknęła oko…
  • Odpowiedz