Wpis z mikrobloga

#wroclaw

Pamiętajcie że mimo tego że ktoś nie umie w wystąpienia publiczne, nie znaczy że nie umie zarządzać.

Jaca jaki obyty z social mediami, zrobil sobie fame, a sami widzicie co z miastem zrobil.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 12
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: o tym wiedzą wbrew pozorom nieliczni. Ale setki Grażynek i jakichś emerytek którym wnuczek pokazał fejsbuka to się zachwycają Jacą i zagłosują na niego bo kotek. Ba, znam jedna laske po 30tce która kompletnie nie zna się na polityce i powiedziała że na niego zagłosuje bo kotka uratował. Ale jak powiedziałem że zwierzęta w zoo przez jego działania umierają to powiedziała że się nie zna.
  • Odpowiedz
@Hmrogrz: A co takiego odwalił Jaca, że taki hejt? Pytam nieironicznie, studiowałem kiedyś we wro, teraz po kilku latach wróciłem, i mam jednak wrażenie, że jest dużo lepiej, niż było.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie że mimo tego że ktoś nie umie w wystąpienia publiczne, nie znaczy że nie umie zarządzać.


@Hmrogrz: a Jaca nie potrafi ani tego, ani tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co takiego odwalił Jaca, że taki hejt?


@Wixonejo: w sumie to nic. Oprócz tego, że brakuje jakichkolwiek inwestycji w mieście, a sam kradnie z kolegami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: z tego co widzę, kawałek parku obok którego mieszkałem ma nowe bloki + linie tramwajową, same tramwaje też psują się rzadziej niż kiedyś, do tego bussines garden. O jakich inwestycjach mowa? Jest mniej dużych koncertów, to boli
  • Odpowiedz
O jakich inwestycjach mowa?


@Wixonejo:
1. Spartolona AWW z jednym pasem i z brakiem rezerwy na więcej. Również bez buspasa/torowiska.
2. Brak kontynuacji tej AWW, co sprawia, że Kochanowskiego czy Brucknera w ogóle nie zostały odciążone, a teren pod kontynuację podobno został oddany pewnej firmie przy rzece
3. Brak kontynuacji obwodnicy na północy + projekt na ten fragment w postaci jednopasmowej drogi
4. Brak obiecanych linii tramwajowych na Ołtaszyn, Jagodno, Maślice
  • Odpowiedz