Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, mam zajebista pracę na budowie w Raichu, delegacja, jodłowanie i zwiedzanie całego kraju, odkładam na wyjazd do Wietnamu i naukę angielskiego tam(jako nauczyciel, nie student xD). W sumie mógłbym wyjechać już teraz, ale nie ruszam się na drugi koniec świata bez chociażby 10k$ w razie W. W sumie w Niemczech też mi się podoba, zostanę tutaj rok i się przygotuję na podbój Azji. Śni mi się po nocach, że mój syn wygląda jak Keanu Reeves.
Pamiętajcie, najpierw są marzenia, potem jest plan, a na końcu ruszenie dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze miesiąc temu miałem być martwy
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@kochamZyc: jak znalazłeś pracę na budowie w Reichu? Po znajomości czy w internecie? Skąd wiesz że Cię nie wydymają na hajs? Jaki masz zakres obowiązków? Ile godzin dziennie pracujesz? Gdzie mieszkasz i w jakich warunkach?
  • Odpowiedz
  • 0
@psejko internet, dużo gości szuka pomocników do przyuczenia;
pracownicy chwalą ów Janusza, że słynie z wypłacalności i nie ma problemu brać żadnych zaliczek, także się nie boję, co tydzień brać co moje i heja; pełen, a największy obowiązek to obiecać, że zostanę na dłużej, bo nie ma pracowników xD; airnbnb w zależności od projektu, lepsze mieszkania w jakich w życiu mieszkałem, różne rejony, w lipcu ciśniemy w góry na projekt
( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@psejko używanie narzędzi typu kątówka, wkrętarka, nożyce do metalu, laser, wymierzanie, no typowe budowlane prace, ale ciężkie to nie jest, jeszcze wózkiem widłowym robiłem rozładunek, ale to akurat miałem małe doświadczenie, więc sam się wychyliłem
  • Odpowiedz
dziękuję za odpowiedź. W doczesnym życiu miałem okazję już pomagać na kilku budowach, ale to bardziej były prace wakacyjne, po znajomości i dosyć starymi technologiami. Zastanawiam się nad przekwalifikowaniem z pracy biurowej, bo i tak robię praktycznie za minimalną. Jak jeszcze mogę dopytać to ile mniej więcej wpada Ci tygodniowo ojro i ile procent z wypłaty pożerają CI koszty utrzymania?
  • Odpowiedz
  • 0
@psejko ja to potyram rok, inwestując w siebie cały czas i mam zamiar uderzyć do Wietnamu uczyć dzieciaki angielskiego, tam max dwa lata i potem się zobaczy xD pracuj by żyć, nie żyj by pracować mordo xD
  • Odpowiedz