Wpis z mikrobloga

Myślałem żeby dokończyć sobie TWD, ale po 1 odcinku 6 sezonu już nie dam dalej rady, wielkość dziur logicznych staje się powoli tak wielka jak ta kopalnia zombie którą odkryli.

A wy co byście zrobili z kopalnia pełną zombie? Umocnili przejście i bezpiecznie atakowali zombie od góry, czy może otworzyli przejście i liczyli na to że zombie sobie pójdą i już nie wrócą? XD

#thewalkingdead #seriale
  • 5
  • Odpowiedz
@fhgd: Największa bzdura w tym serialu to jest to, że jak zombie cię ugryzie to się przemienisz, ale jak się wysmarujesz po ryju jego flakami czy opijesz krwi to już nie xD
  • Odpowiedz
@franaa: @fhgd a to nie było tak, że oni wszyscy, w sensie wszyscy ludzie są zarażeni, ale zombifikacja odpala się pośmiertnie? Odpadłem gdzieś ok. 4-5 sezonu (woja więzienia z gubernatorem czy jak mu tam), może kawałek dalej jak ten senator czy jak się tam tytułował przeżył wojnę z więzieniem i chodził z opaską jak pirat/snake plissken.

Albo coś mi się pierdzieli, albo to zretconnowali 2 razy, bo pamiętam że temu dziadkowi
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Returned: no tak było, wszyscy mieli wirusa, ale nie wiem kiedy to wymyślili bo oglądałem na raty. Roznoszenie wirusa w powietrzu pewnie wymyślili po to żeby nie było bezpiecznych miejsc jak wyspy. Ogółem im dalej tym bardziej logika kuleje i wszystko jakby wymyślane już na siłę xd
  • Odpowiedz
@fhgd: z tym wirusem to mi się zdaje - tak jak pisałem - że od początku tak było, to znaczy to miał być wielki zwrot akcji w drugim albo trzecim sezonie, ale sugerowany w finale pierwszego (jak Rick rozmawia z typem z cdc i ten mu coś mówi, ale my tego nie słyszymy). I w którymś sezonie (możliwe, że drugim ale możliwe, że dalej) ktoś w końcu pyta co ten naukowiec
  • Odpowiedz