Wpis z mikrobloga

Uwielbiam zwierzęta, jestem dosyć wyczulony na ich krzywdę, regularnie wspieram schronisko w niewielkiej gminie, która jest bardziej przechowalnią. Prowadzi je jeden facet i robie to za free. Tak że wspierajcie takie punkty a nie jakieś populistyczne DIOZ-y, które co roku wykazują milionowe dochody, ale zawsze #!$%@? im brakuje.

A co do oburzenia influencerów i śmieci takich jak Tyburski, którzy chcą wymierzać sprawiedliwość, bo piesek został "skrzywdzony". Gdzie #!$%@? byliście podczas Pandory? Dlaczegto wtedy nie domagaliście się sprawiedliwości, gdy chodziło o krzywdę i wykorzystywanie dzieci?

Gdzie #!$%@? jesteście teraz? Ach... dogadujecie z dubielem nowy deal? Podlizujecie się boxdelowi, żeby dostać nowy kontrakt w Fame MMA? Stawiacie lajki fagacie pod nową fotką na portalu dla e-prostytutek?

#famemma
  • 21
  • Odpowiedz
@christian-huygens: Powinno się w pierwszej kolejności wspierać potrzebujących LUDZI(hospicja,domy samotnej matki czy dziecka) nie psy. Wsparcie schorniska to powinnien być dodatek nie piorytet działalności charytatywnej. Te DIOZY i inne tego typu organizacje bazują głównie na donosach od złośliwych i rozhisteryzowanych sąsiądów często przesadzając ze zabieraniem zwierząt.
  • Odpowiedz
@NathirMajster: To ma dużo gorszy skutek. Np taka 23 letnia laska kupuje sobie małego słodkiego pomeraniana i zaczyna tego psa traktować jak dosłownie dziecko przez co mamy potem sp!3erdolną demografie bo ludzie nie chcą mieć swoich dzieci. Zbiórki po pare tysięcy na leczenie jakieś starego 11 letniego psa, który ledwo chodzi to jakiś np totalny absurd.
  • Odpowiedz
@7Zy92fEp6ftXUTrzh: jestem nazista nie komuchem to tak po 1.
Po drugie pompowane jest w mediach głównie o zwierzętach a #!$%@? kładzione na ludzi.
Nie życzę ci nigdy tragedii takiej żebyś musiał zabierać na leczenie siebie bądź bliskiego wtedy może zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@7Zy92fEp6ftXUTrzh: Gdzie ja Ci napisałem, że nie można wpłacać na zwierzęta czy cokolwiek innego swoich pieniedzy? Wyraziłem tylko swoje prywatne zdanie i tyle. Taki FAME mógłby swoje zasięgi wykorzystać do wsparcia np hospicjum zamiast schroniska i tyle
  • Odpowiedz
@pawelswd zależy jaki kto ma kodeks wartości. Nie wyobrażam sobie nie ratować moich bliskich i podopiecznych gdy cierpią. Niezależnie czy to czlowiek, pies czy cokolwiek innego. Dwmografi bym w to nie mieszał normalna kolej rzeczy jak spojrzeć na warunki i kraj w którym żyjemy.
  • Odpowiedz
@Skura_tak_przezU: idiotyczne postawienie sprawy. Dla każdego zdrowo myślącego człowieka drugi bliski człowiek ma ZAWSZE piorytet przed zwierzeciem. Jakby np topiło Ci się dziecko i pies to rozumiem jakby był bliżej Ciebie pies to najpierw ratowałbyś psa potem dziecko?
  • Odpowiedz
@christian-huygens: Co za zj3b@ny demagogiczny argument ad Trynkiewiczum nawet nie chce mi się odpowiadać. Po drugie czyni mnie to lepszym, że jestem człowiekiem i tyle. Świat budują i kształtują ludzie, inne ssaski im tylko(albo aż) towarzyszą.
  • Odpowiedz