Wpis z mikrobloga

Wiecie może czy na Quake Live istnieją jakieś serwery z trybem Freeze Rail, gdzie popyla sięz Railami i drużynowo zamraża się zawodników drużyny przeciwnika. Zamrożonego gracza mozna odmrozić, stając przy nim na kilka sekund, dzięki czemu wraca do gry. Wygrywa drużyna, ktora zamrozi wszystkich przeciwników.

Grałem sporo w tym trybie dawno temu na starym Quake 3. Teraz sciagnalem sobie Quake Live i chciałem się sprawdzić :)

#quake #quakelive #pcmasterrace #gry
  • 5
  • Odpowiedz
kurde ale żeś mi przypomniał

fajne były te tryby w kłejku, jeszcze pamiętam ze stawianiem turretów
  • Odpowiedz
  • 0
@FOTEL @saif3r Generalnie to odkryłem, że w Q3L przy zakładaniu własnego serwera jest do wyboru opcja rozgrywki "Freeze Tag" czy coś podobnego i polega z grubsza na tym, co opisałem w pierwszym poście. Jedyna różnica jest taka, że w pierwotnym oryginale można było wybijać się na Railu w powietrze - taki RailJump, co powodowalo, ze rozgrywka potrafila byc mega dynamiczna, jak wszyscy zaczynali latać po ścianach.

W każdym razie lepsze to, niż
  • Odpowiedz
  • 0
@saif3r: Kurde, ja jak wpisuję w wyszukiwarkę 'freeze' tak jak Ty, to nic mi nie wynajduje. Może zbyt krótko czekam, albo mam coś poustawiane, że wyszukuje tylko określone serwery...
  • Odpowiedz